Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
06-04-2018, 14:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018, 13:35 przez Asia.)
#1
WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Wrocławia za bardzo przedstawiać nie trzeba - każdy zna go choć trochę, jak nie osobiście to ze słyszenia Wink
Słynne Wrocławskie Krasnale, Panorama Racławicka, Afrykarium we wrocławskim ZOO, Ostrów Tumski, Ogród Japoński, Fontanna Multimedialna - to najbardziej znane tamtejsze atrakcje Smile

Warto je obejrzeć, warto zwiedzić Wrocław z przewodnikiem, warto wybrać się tam z Singlami w Długi Czerwcowy Weekend:
https://singlerelax.pl/dla-singli/weeken...oclaw.html

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
13-05-2018, 20:02,
#2
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
No to jestem pierwsza, ciągle nikogo na forum.....
14-05-2018, 08:05,
#3
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Hej. Faktycznie czas się uaktywnić. Proszę o informację, czy drogę z dworca PKP do hotelu przebyć pieczo (oczywiście jeśli to niedaleko), czy dojechać do hotelu taksówką ? (jeśli autkiem, to może Ktoś poleci sprawdzoną taxi)
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
14-05-2018, 08:34,
#4
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
(14-05-2018, 08:05)DorotaK napisał(a): Hej. Faktycznie czas się uaktywnić. Proszę o informację, czy drogę z dworca PKP do hotelu przebyć pieczo (oczywiście jeśli to niedaleko), czy dojechać do hotelu taksówką ? (jeśli autkiem, to może Ktoś poleci sprawdzoną taxi)

Dorota z dworca do hotelu jest ok. 1,5 km - więc wszystko zależy od tego jaki masz bagaż - jak nieduży można przejść piechotką, z większym radzę taxi Smile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
14-05-2018, 09:50,
#5
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Dziękuję Asiu. Na cztery dni - raczej mała walizka i jak będzie ładna pogoda, to czuję, że z moją Koleżanką ruszymy na piechotę.Smile We Wrocławiu bardzo dawno byłam i jak to mówią "koniec języka za przewodnika"Smile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
14-05-2018, 22:42,
#6
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Basiu d, jakoś znajomo mi brzmi Twój nick. Czy byłaś może na Sylwestra w Chałupkach? PozdrawiamSmile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
18-05-2018, 15:11,
#7
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Oczywiście że byłam w Chałupkach, teraz spotkamy się we Wrocławiu. My bierzemy taxi z dworca, bo to kawałek jak pisała Asia i dość ruchliwa trasa. Cieszę się że będą znajome twarze SmileSmile
18-05-2018, 15:13,
#8
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
Dorota a może też na wczasy do Krynicy Morskiej w lipcu się wybierasz , bo ja już mam rezerwację ...SmileSmile
18-05-2018, 17:30,
#9
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
(18-05-2018, 15:13)basia d napisał(a): Dorota a może też na wczasy do Krynicy Morskiej w lipcu się wybierasz , bo ja już mam rezerwację ...SmileSmile

...Dorota już była zeszłego lata z nami staruszkami i chyba na wiele lat jej to wystarczy Smile
18-05-2018, 17:47,
#10
RE: WEEKEND CZERWCOWY WE WROCŁAWIU
(18-05-2018, 15:11)basia d napisał(a): Oczywiście że byłam w Chałupkach, teraz spotkamy się we Wrocławiu. My bierzemy taxi z dworca, bo to kawałek jak pisała Asia i dość ruchliwa trasa. Cieszę się że będą znajome twarze SmileSmile

To super fajnie.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS