Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
18-01-2012, 10:00,
#1
Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
zakładam wątek, żeby coś się zadziało na naszym rachitycznym forum, a przede wszystkim po to, jeśli ktoś chce, napisał jak sobie wyobraża to forum. O! niech temat będzie taki "moje idealne forum dla singli!

Zacznę ja - moje idealne forum dla singli to takie, gdzie logują się single, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i tworzą ciekawe wątki, a ponieważ są ciekawe, dużo osób włącza się w dyskusję Big Grin

Są to osoby o pozytywnym nastawieniu do świata i ludzi. Nie torpedują swoim malkontenctwem inicjatyw i pomysłów innych.

Są to też osoby aktywne i pro-aktywne - są chętne na spotkania na żywo, mają pomysły na spędzanie wolnego czasu, dzielą się nimi na forum i zapraszają pozostałych. Chętnie też przystają na propozycje spotkaniowo-wyjazdowe innych, jeśli tylko są nimi zainteresowani, mogą i mają czas i środki na to.


W końcu są to osoby poważne, tzn. nie udają na forum kogoś kim nie są. Nie wystawiają nikogo do wiatru. Jak im coś wypadnie i nie mogą się stawić na umówione spotkanie, to powiadamiają o tym organizatora.

To by było na początek Tongue

Zapraszam do zgłaszania swoich pomysłów na idealne forum dla singli!
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
20-01-2012, 18:06,
#2
RE: Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
Jak sobie wyobrażam forum?
Mogę się tylko podpisać pod tym co napisała Dee Dee.
To miejsce gdzie możemy porozmawiać na ciekawe tematy, spotkać się, wspólnie wyjechać...


Odpowiedz
20-01-2012, 22:20,
#3
RE: Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
DeeDee - wszystko już w zasadzie zostało powiedziane Wink
Odpowiedz
01-02-2012, 12:07,
#4
RE: Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
Niestety, jak w życiu, tak i na tym forum pojawiła się grupka malkontentek, które aktywność moją i innych osób, głównie z Warszawy odbierają nie na zasadzie okazji, jakie są tworzone aby się poznać i miło spędzić czas, ale na zasadzie zagrożenia.

Co jakiś czas umieszczają podłe wpisy, przesączone zawiścią.

Ja im proponuję, aby energię, jaką tracą na plucie jadem na forum skanalizowały w stworzenie okazji na miłe spędzenie czasu dla innych. Może nawet i ja się na nie skuszę.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
01-02-2012, 16:21,
#5
RE: Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
Już Ty się tak nie wybielaj. Kłapiesz ozorem na lewo i prawo, rzucasz obelgi, ziejesz ogniem niczym smok wawelski, a teraz, co? Robisz z siebie ofiarę? Obraziłaś na tym forum wiele osób, nie tylko mnie i Venus, ale w zasadzie większość. Pamiętam doskonale jak nikt nie odpisał na Twój post w dziele międzyregionalne zloty. Pojechałaś sobie po wszystkich cyt.
"hmm, no tak.. zero odzewu

W sumie rozumiem, bo to by oznaczało potrzebę wykazania się inicjatywą, pomysłowością, zmysłem organizacyjnym.. ba! a nawet chęcią wyjścia do ludzi!

Za darmo nie ma co tak energii tracić"

Kim Ty jesteś, żeby osądzać ludzi? Kto Ci dał na to przyzwolenie? Myślisz, że Tobie wolno walczyć szabelką a pozostałym forumowiczom nie? Zrobiłam sobie mały research na Twój temat i jedno wiem na pewno: masz problemy z akceptacją poglądów innych ludzi, których to poglądy nie są zbieżne z Twoimi. Gdybyśmy żyli w średniowieczu, pewnie dawno byś nas za to spaliła na stosie.
A tak w ogóle, jaki Ty język dziewczyno stosujesz? Że to Ci przechodzi bezkarnie?! Powaleni INDOLENCJĄ, szczujesz "Warszawę", podłość, plucie jadem? Skanalizowały?????????
A ta odpowiedź na post Grażki! Gratulacje, to była prawdziwa podłość.
I mała prośba, nie sugeruj Warszawiakom, że mamy z nimi jakiś problem, bo my/ja owszem, mamy czasem problem, ale głównie z Tobą.
Rada, jedną Ci już dałam: ugryź czasem się w język, czasem mniej znaczy więcej i najważniejsza: więcej tolerancji.
A tak już na marginesie, czasem się zastanawiam, czy ta Twoja nadaktywność nie robi więcej zła, niż dobra dla tego forum.
Odpowiedz
02-02-2012, 10:47,
#6
RE: Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
Nic dwa razy

Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.

Choćbyśmy uczniami byli
najtępszymi w szkole świata,
nie będziemy repetować
żadnej zimy ani lata.

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wczoraj, kiedy twoje imię
ktoś wymówił przy mnie głośno,
tak mi było, jakby róża
przez otwarte wpadła okno.

Dziś, kiedy jesteśmy razem,
odwróciłam twarz ku ścianie.
Róża? Jak wygląda róża?
Czy to kwiat? A może kamień?

Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne.

Uśmiechnięci, współobjęci
spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody.

Wisława Szymborska
Odpowiedz
06-02-2012, 14:58,
#7
RE: Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
Okazuje się, że wcale nie jest źle z aktywnością na forum SingleRelax.

Znalazłam konkurencyjne forum, gdzie na dzień dzisiejszy w statystykach jest 1191 zarejestrowanych użytkowników a wpisów tylko 828.

Na tym zaś forum trochę ponad 400 użytkowników umieściło 1 629 postów!

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda smętne i martwe forum niech zajrzy tu
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
12-02-2012, 21:04,
#8
RE: Co zrobić, żeby forum tętniło życiem??
Tematy i wypowiedzi są tam nawet ciekawe, ale częstotliwość wpisów powaliła mnie na kolana Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS