Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
09-03-2018, 00:24,
#1
MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
W centrum Polski - nad Zalewem Sulejowskim - wśród lasów czeka na Ciebie pobyt w nowoczesnych i wyremontowanych wnętrzach ośrodka Inwest...

Nasza Singlowa Majówka to oczywiście przede wszystkim zabawa i integracja z Singlami, ale także wspólne wycieczki i spacery oraz zwiedzanie pobliskich atrakcji.

Wybierzemy się oczywiście także w rejs po malowniczym Jeziorze Sulejowskim oraz odwiedzimy Rezerwat Niebieskie Źródła w Tomaszowie Mazowieckim.
Poza tym czeka nas wycieczka do Inowłodza i Spały oraz moc innych atrakcji.

Kto chętny zapraszam do szybkich rezerwacji, bo wolne miejsca znikają coraz szybciej...

zobacz ofertę wyjazdu: https://singlerelax.pl/dla-singli/majowk...zalew.html

i koniecznie napisz na forum skąd i jak jedziesz (jeśli oczywiście chcesz umówić się z kimś na wspólny dojazd)

---

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
04-04-2018, 14:32,
#2
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Czy ktoś z przyszłych uczestników Majówki nad Zalewem Sulejowskim jedzie z Łodzi lub przez Łódz. Chętnie bym się zabrała autkiem oczywiście rozliczając się za benzynę. Mam ok. 14 przesiadkę z pociągu na stacji Łódź Widzew. Pozdrawiam Dorota.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
05-04-2018, 17:20,
#3
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Witam dużo jest chętnych na ten weekend?
06-04-2018, 15:49,
#4
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(05-04-2018, 17:20)ania87sc napisał(a): Witam dużo jest chętnych na ten weekend?

takie informacje są poufne Wink
06-04-2018, 22:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018, 22:45 przez Marek___x.)
#5
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(06-04-2018, 15:49)turysta napisał(a):
(05-04-2018, 17:20)ania87sc napisał(a): Witam dużo jest chętnych na ten weekend?

takie informacje są poufne Wink

....o rany to aż taka tajemnica ...aż strach się bać Smile
07-04-2018, 09:19,
#6
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
Marku super, że Ty zawsze podchodzisz do wielu rzeczy z poczuciem humoru. Szkoda, że obrałeś kierunek na majówkę - morze. Pozdrawiam Ciebie serdecznie Dorota (chyba mogę się tytułować znajoma z letnich Kątów Rybackich).
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
07-04-2018, 19:18,
#7
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(07-04-2018, 09:19)DorotaK napisał(a): Marku super, że Ty zawsze podchodzisz do wielu rzeczy z poczuciem humoru. Szkoda, że obrałeś kierunek na majówkę - morze. Pozdrawiam Ciebie serdecznie Dorota (chyba mogę się tytułować znajoma z letnich Kątów Rybackich).

Hej Dorotka staram się do wielu rzeczy podchodzić z poczuciem humoru nawet jak się robi tak strasznie poważnie jak w tym przypadku Smile. Możesz się tak tytułować pomimo że wcześniej wyjechałaś pamiętnego lata ....a co do mojego kierunku morza na moją majówkę to chyba trza będzie zmienić bo miejsc już brak ....tak że może wpadniemy do Was nad staw Smile
07-04-2018, 20:21,
#8
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
chłopaki nie wiem co Wy tu za zamęt siejecie Wink
po pierwsze na majówkę nad morze SĄ JESZCZE wolne miejsca, po drugie majówka nad Zalewem jest wcześniej niż majówka w Krynicy - więc obie imprezy absolutnie nie kolidują ze sobą i są w innych terminach...

to tyle w kwestii wyjaśnień Wink
zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na obie majówki Smile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
07-04-2018, 20:29,
#9
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(06-04-2018, 22:31)Marek___x napisał(a):
(06-04-2018, 15:49)turysta napisał(a):
(05-04-2018, 17:20)ania87sc napisał(a): Witam dużo jest chętnych na ten weekend?

takie informacje są poufne Wink

....o rany to aż taka tajemnica ...aż strach się bać Smile

tak, Zgodnie z art. 6 ust. 8 ustawy poszczególne części wyjazdu mogą być oznaczone różnymi klauzulami tajności Wink
09-04-2018, 09:39,
#10
RE: MAJÓWKA NAD ZALEWEM SULEJOWSKIM
(05-04-2018, 17:20)ania87sc napisał(a): Witam dużo jest chętnych na ten weekend?

Ania kilkanaście osób jest już zapisanych Smile
Zapraszam - dołącz do nas - na pewno sympatycznie i wesoło spędzisz czas Smile

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS