Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka dla Ciebie
08-01-2018, 22:21,
#1
Pożyczka dla Ciebie
Nowa oferta z firmy https://www.ratalska.pl/ to oferta szyta na miarę pożyczkobiorców. Można pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych, które można spłacać aż 24 ratach. Wszystko po to aby Twój portfel nie odczuł braku funduszy. Bezpieczeństwo finansowe to wszystko czego potrzebujesz. Całe formalności wykonasz z fomu przez internet. Polecam
Odpowiedz
09-01-2018, 17:42,
#2
RE: Pożyczka dla Ciebie
Nie bierzcie ludzie tych pożyczek to do niczego dobrego nie prowadzi.
Odpowiedz
12-04-2018, 07:43,
#3
RE: Pożyczka dla Ciebie
Według mnie chwilówki to nie najlepszy pomysł tym bardziej że banki maja dużo bardziej atrakcyjniejsze warunki. Bank Raiffeisen ma bezprocentową pożyczkę. Wziąć można max 4 tys i spłacać przez 24 miesiące, ale jeśli ktoś tyle nie potrzebuje to może wziąć mniej.
Odpowiedz
12-04-2018, 10:52,
#4
RE: Pożyczka dla Ciebie
Tyle się słucha o tych chwilówkach, a i tak zawsze znajdzie się chętny i potem jest tylko płacz i zgrzytanie zebów :/
Odpowiedz
31-07-2018, 18:28,
#5
RE: Pożyczka dla Ciebie
No będzie płacz i zgrzytanie zębów, jeżeli weźmie pożyczkę, a nawet nie przemyśli całej sprawy. Niektórzy biorą te pożyczki, kredyty chwilówki, nie myślą, a potem jak kończy się termin zapłaty to biorą następną pożyczkę by się jakoś ratować. Takie coś nie prowadzi do niczego dobrego. Ja akurat też czasami pożyczam pieniądze, ale no z głową, tak? Od kilku lat korzystam z oferty Kredyt1000 i jestem zadowolona. Warunki dobre, czas na spłatę dość długi.
Odpowiedz
01-08-2018, 08:25,
#6
RE: Pożyczka dla Ciebie
Nie polecałbym nikomu żadnych pożyczek poza bankowych, bo informują cały czas w wiadomościach, w różnych programach, jakie są konsekwencje zaciągania takich pożyczek.
Niby teraz Ministerstwo Sprawiedliwości wzięło się za "lichwiarstwo", ponieważ było coraz więcej ludzi poszkodowanych, ale czy tak całkiem to zwalczą?
Nieuczciwych kredytodawców w tego rodzaju firmach to nie odstrasza, bo oni też mogą znać prawo i wykorzystywać luki prawne w udzielaniu kredytów na wysoki procent.

Tu problem jest taki, że praktycznie większość firm poza bankowych nie daje niskich procentów od pożyczek, ale na początku informują lub mogą informować, że to będą niskie procenty, ale tylko w teorii, żeby zmylić ludzi.
I w taki sposób wpada się w pułapkę zadłużenia, a potem to już nie jest możliwe, żeby to spłacić.
Tylko normalne banki, działające uczciwie ( chociaż też nie całkiem w niektórych bankach ), dają możliwość normalnego procentu, zgodnego z prawem od kredytów.
Tym bardziej, z tego co się w tym orientuję, żaden BANK nie udzieli kredytu osobom, które nie mają zdolności kredytowej, odpowiednich dochodów, ponieważ banki to wszystko sprawdzają.

Natomiast, firmy poza bankowe, które tak chętnie są wszędzie reklamowane, nie muszą oczekiwać tego, żeby były stałe i dobre dochody klientów, ale mogą bazować na tym, jakie wartości i majątki posiadają ci klienci, żeby potem, w razie nie spłacania pożyczek, mogli oni przejmować własności, majątki ludzi, które są warte dużo więcej, niż wartość pożyczonych pieniędzy i jest to też kradzież, bo jeśli przejmą oni całość majątku od kogoś, to reszty pieniędzy nie zwrócą, mimo spłaty wartości tylko samego długu.
Niestety, takie firmy w taki sposób działają i się na tym bogacą, ale to jest nieuczciwe i podłe.

Tak więc, ja sam nigdy nie zaciągałem takich pożyczek, bo wolę nie mieć długów, wolę czegoś nie mieć, żyć biedniej, ale bez długów i problemów na głowie.
Na kredyt w normalnym banku nie mam żadnych szans i raczej szans na to miał nie będę.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
08-07-2019, 08:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2019, 22:12 przez Martusia88.)
#7
RE: Pożyczka dla Ciebie
Cześć Weź to, jeśli potrzebujesz pieniędzy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS