Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesądy
02-01-2012, 20:27,
#1
Przesądy
Ostatnio sporo się mówiło o przesądach sylwestrowo-noworocznych...
A mi przyszedł do głowy pomysł na wątek o przesądach dla singli.

Najbardziej popularny chyba to ten, żeby nie siadać na rogu stołu, bo się zostanie starą panną / starym kawalerem Rolleyes

Wpisujcie inne przesądy jeśli znacie, pośmiejemy się Big Grin
Odpowiedz
03-01-2012, 11:23,
#2
RE: Przesądy
Myślę, że z całkiem świeżych przesądów dotyczących singli/ samotnych to jest to, że są samolubni, ociekają kasą i lubią luksus, a często wcale tak nie jest.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
03-01-2012, 17:49,
#3
RE: Przesądy
Ja słyszałam, żeby nie siadać na rogu stołu, ale podczas przyjęcia weselnego, a nie innych imprez Wink

A co do singli/samotnych to przede wszystkim mówi się o nas, że "z nami jest coś nie tak"...trochę to przykre...prawda?
Odpowiedz
04-01-2012, 18:31,
#4
RE: Przesądy
Hmm, miałam nadzieję, że będzie to wesoły wątek, dlatego umieściłam go w strefie śmiechu, a tymczasem... Sad
Skoro jesteśmy już w tych klimatach, to rozwinę "z nami jest coś nie tak" - ludzie uważają, że albo nikt nas nie chce, albo mamy za wysokie wymagania Sad
Odpowiedz
04-01-2012, 19:00,
#5
RE: Przesądy
tak mówią...i nie tylko toSad
przeczytałam teraz artykuł na onecie.pl, a raczej komentarze pod tym artykułem "Mój chłopak, którego nigdy nie było" i tam to są dopiero epitety pod adresem singli, a raczej singielek. Hmm...czemu bardziej się czepiają kobiet, niż mężczyzn?
Nie podam linku do strony, bo nie warto czytać, nawet tam nie zaglądajcie.
Odpowiedz
04-01-2012, 20:39,
#6
RE: Przesądy
faceci są jak klozet - albo zajęci albo zasrani....
Odpowiedz
05-01-2012, 17:48,
#7
RE: Przesądy
Amelia - zajrzałam tam, choć wcześniej widziałam ten artykuł ale go zignorowałam...
Żal mi tej dziewczyny, musiała być cholernie sfrustrowana skoro posunęła się do czegoś takiego...
Ale tym bardziej żal mi ludzi, którzy żyją tylko na facebook'u Huh
I zgadzam się z Tobą, nie było warto czytać. Na komentarze nie patrzyłam, wszędzie jest to samo. A że bardziej jadą po singlowych kobietach niż po facetach? To jest dokładnie tak samo jak z seksem. Jak facet (ujmując kolokwialnie) "skacze z kwiatka na kwiatek", to jest "macho", przystojniak, i budzi uznanie i zazdrość; a jak kobieta "zmienia facetów jak rękawiczki" - to już jest k...a.

Meg - ostro Ups
Ja znam inną wersję: facet jest jak telefon - albo zajęty, albo pomyłka.
Odpowiedz
05-01-2012, 21:33,
#8
RE: Przesądy
Tak, Meg dała czadu Big Grin
a ja słyszałam...że faceci są jak wino, satysfakcjonują cię, ale na krótkoWink

Dziewczyny, już nas faceci nie lubią...zresztą jest ich na tym forum tak mało, że strata nie będzie wielkaWink

Ale wracając do meritum poruszonej powyżej sprawy.
Prawda, singielki są gorzej postrzegane od wolnych facetów. A już najgorsze wyobrażenie o singielkach mają zamężne kobiety. Brak zaufania i ta niechęć do singielek wynika pewnie z tego, że skoro taka jest wolna, to może uprawiać seks kiedy chce i z kim chce i pewnie zrobią to też z ich mężami. Hmm...osobiście nie interesują mnie żonaci faceci, wychodzę z założenia, że nie da się budować szczęścia na czyimś nieszczęściu więc nie ma sensu wchodzić w taka relację...ale nie ukrywam, że w swoim życiu miałam...nazwę to...niemoralne propozycje od żonatych mężczyzn. Nie ma co poruszać swojej wyobraźni, nic nie było, propozycji nie przyjęłam i mam nadzieję, że nigdy nie przyjmę, nie skuszę się, ale miałam z tego powodu oczywiście przykrą sytuację...co potwierdzałoby powyższą tezę; jestem przecież gorzej postrzegana...Żona jednego takiego „napalonego” zadzwoniła do mnie z epitetami, które nie ośmielę się tutaj przytoczyć. Dostało mi się za coś czego nie zrobiłam, podobno przeczytała jakiegoś smsa skierowanego do mnie, nawet nie wiem co tam było napisane...no i co...wyszłam na dz..kęUndecided

Wybaczcie, że poruszyłam dość kontrowersyjny temat w strefie śmiechu tak wyszłoWink zresztą czasami się śmieję z tego jakie życie płata mi figle w sferze osobistejWink
Odpowiedz
19-01-2012, 03:23,
#9
RE: Przesądy
(03-01-2012, 11:23)DeeDee napisał(a): Myślę, że z całkiem świeżych przesądów dotyczących singli/ samotnych to jest to, że są samolubni, ociekają kasą i lubią luksus, a często wcale tak nie jest.

To nie przesąd tylko przekonania Smile

(04-01-2012, 20:39)Meg napisał(a): faceci są jak klozet - albo zajęci albo zasrani....

wypraszam sobie moje drogie Panie... Jesteście singlami z przekonania czy dlatego, że faceci są jak "klozet"? Jeśli to 2 to trochę przeczy definicji singla...

Co do przesądów to znam tylko ten z rogiem stołu. Zresztą ja nie byłem i nie jestem przesądny. Czarny kot czy piątek 13 nigdy nie przeszkadzał mi w moim życiu. Bywały gorsze daty jak 17 czerwca czy 9 kwietnia Tongue
Odpowiedz
19-01-2012, 15:02,
#10
RE: Przesądy
hej Vavis, jeśli chodzi o definicję singla, to była nieudana próba jej ustalenia na tym forum i ponieważ definicji brak to nie ma czemu zaprzeczać Smile

Może nie jesteśmy singielkami bo faceci są jak klozet.. ale dlatego, że są jak telefon hihi Smile
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS