Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć
11-05-2017, 11:16,
#1
Shocked  Cześć
Cześć! Mam na imię Ania i mam 31 lat. Zastanawiam się na wykupieniem wyjazdu do Zakopanego w terminie 29.07-05.08. Czy jest ktoś kto również planuje taki wyjazd, bądź był już na takim i opowie jak jest na takich wczasach. Smile
Odpowiedz
13-05-2017, 15:27,
#2
RE: Cześć
(11-05-2017, 11:16)cichawoda30 napisał(a): Cześć! Mam na imię Ania i mam 31 lat. Zastanawiam się na wykupieniem wyjazdu do Zakopanego w terminie 29.07-05.08. Czy jest ktoś kto również planuje taki wyjazd, bądź był już na takim i opowie jak jest na takich wczasach. Smile

Witaj!

Ja sie wybieram do Kroscienka w sierpniu.
To tez moj pierwszy wyjazd i sie zastanawiam jak bedzie.
Wnioskujac z aktywnosci uzytkownikow na tym forum, boje sie, bym sam w tym Kroscienku nie wyladowal Smile

Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
15-05-2017, 17:56,
#3
RE: Cześć
hej
ja byłam parę razy na wyjazdach z SR i również w Krościenku. Uważam że Wakacje są super. Różne fajne imprezy są w gronie singli a w dzień wspólne chodzenie po górach i zwiedzanie okolicy.
Pozdrawiam
Odpowiedz
15-05-2017, 23:56,
#4
RE: Cześć
(11-05-2017, 11:16)cichawoda30 napisał(a): Cześć! Mam na imię Ania i mam 31 lat. Zastanawiam się na wykupieniem wyjazdu do Zakopanego w terminie 29.07-05.08. Czy jest ktoś kto również planuje taki wyjazd, bądź był już na takim i opowie jak jest na takich wczasach. Smile

Aniu ja byłem parę razy na takich wyjazdach i jest bardzo fajnie. Wiele zależy od uczestników i ich nastawienia, ale wiele osób z tych które pojechały raz, chcą jeździć dalej,,,Ja byłem w Zakopanym w zeszłym roku we wrzęsniu było bardzo fajnie, fajni ludzi, pensjonat bardzo spoko, daje możliwości do spędzania tam czasu bo jest i sala do tańczenia jak i inne atrakcje.....Niestety ja nie wybieram się w lipcu ale pomimo że byłem w zeszłym roku to jadę na weekend czerwcowy co oznacza że nie masz się co zastanawiać tylko jechać i sama ocenisz , a myślę że będziesz zadowolona Smile
Odpowiedz
06-06-2017, 19:50,
#5
RE: Cześć
Hejka, też się zastanawiam nad którymś z wyjazdów Smile nie ukrywam że to był by mój 1 taki wyjazd Wink
Odpowiedz
11-06-2017, 20:43,
#6
RE: Cześć
Ja byłem w zeszłym roku w Krościenku. Był to mój pierwszy taki wyjazd. Muszę powiedzieć, że było bardzo ciekawieBig Grin Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Ale jak napisał ktoś powyżej wszytko zależy od osób, które będą w grupie i od nastawienia.
Ja w tym roku wybieram się w Bieszczady (również z SR).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS