Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regionalne zloty forumowiczów
02-01-2012, 11:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2012, 11:52 przez DeeDee.)
#1
Regionalne zloty forumowiczów
Hej, poddaję pod dyskusję następujący pomysł:

co Wy na to, żeby organizować regionalne zloty weekendowe?
Byłaby to okazja do poznania się z ludźmi z całej Polski no i poznania naszego wspaniałego kraju!

Np. ludzie ze śląskiego mogliby się skrzyknąć, wyłonić organizatora i zaproponować reszcie forumowiczów spotkanie na weekend w miejscowości X.

Jak myślicie?Tongue
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
03-01-2012, 09:34,
#2
RE: Regionalne zloty forumowiczów
hmm, no tak.. zero odzewu Dodgy

W sumie rozumiem, bo to by oznaczało potrzebę wykazania się inicjatywą, pomysłowością, zmysłem organizacyjnym.. ba! a nawet chęcią wyjścia do ludzi!

Za darmo nie ma co tak energii tracić Sad
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
03-01-2012, 14:21,
#3
RE: Regionalne zloty forumowiczów
(03-01-2012, 09:34)DeeDee napisał(a): hmm, no tak.. zero odzewu Dodgy

W sumie rozumiem, bo to by oznaczało potrzebę wykazania się inicjatywą, pomysłowością, zmysłem organizacyjnym.. ba! a nawet chęcią wyjścia do ludzi!

Za darmo nie ma co tak energii tracić Sad

No i znowu przyszło mi nie do końca się z Tobą zgodzić.Wink Pewnie w dużej mierze masz rację, ale... No właśnie, ale... Ja chętnie coś zorganizuję, ale póki, co to nie widzę tutaj, jakiegoś specjalnego najazdu Mazurów, w związku, z czym - lipa. Gdyby jednak okazało się, że są tutaj jacyś "tajniacy" z Warmii i Mazur, to ja bardzo proszę o odzew.Proszę

Ps. ale tylko troszeczkę Wink
Odpowiedz
03-01-2012, 23:18,
#4
RE: Regionalne zloty forumowiczów
jestem otwarta na regionalne i nie tylko spotkanka , i nie przeraża mnie chęć podjęcia inicjatywy ale tak patrzę na aktywność w moim regionie to na jakiekolwiek hasło którejkolwiek osoby z pomorza było echo - ja akurat na necie nie przebywam namiętnie -szkoda mi czasu , ale szczerze to chyba nic na siłę nie wyjdzie - muszą być przede wszystkim chęci . A tak się pochwale nie chwaliliśmy się zupełnie ( bo parcia na chwalenie nie było raczej szybka akcja)ale małe między - regionalne ( Gdynia- Warszawa- Mazury ) nam super wyszło Big Grin
Odpowiedz
04-01-2012, 09:14,
#5
RE: Regionalne zloty forumowiczów
Oczywiście, że nic na siłę. Dlatego ten wątek jest w sekcji hydepark.

Kwestia zlotów regionalnych jest do dyskusji, do której zapraszam wszystkich.

To czego oczekuję na tym etapie to Wasze odczucia, opinie i ewentualne pomysły.

Możliwe, że przerodzą się one w konkretne propozycje, które "zawisną" wtedy w sekcji "jadę do" Smile

A propos mini-zlotu, o którym pisze Venus - nie widziałam nic na jego temat na forum... to chyba była impreza zamknięta Ups
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
04-01-2012, 10:57,
#6
RE: Regionalne zloty forumowiczów
To prawda. Ja też, nie chciałam się chwalić, ale międzyregionalny z Venus i Wojtkiem był. I zawsze chętnie go powtórzę, w tym samym, albo powiększonym towarzystwie. Nie zamykam się na nikogo.
Póki co, zapraszam do Ustronia, bo ja i, jeszcze jedna forumowicza od 21.01 tam urzędujemy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
04-01-2012, 12:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2012, 12:32 przez DeeDee.)
#7
RE: Regionalne zloty forumowiczów
Ok, uporządkujmy sprawy - nazwę zlot/ mini-zlot forumowiczów zarezerwowałabym do jawnych spotkań, ogłaszanych na forum i otwartych dla wszystkich forumowiczów.

Natomiast umawiane spotkania na privie, nie ogłaszane wszem i wobec zostawiłabym w sferze prywatnej forumowiczów.


Jeśli ktokolwiek chciałby otworzyć swoje spotkanie umówione na privie dla wszystkich forumowiczów, niech zrobi wpis w "jadę do".

Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
04-01-2012, 12:52,
#8
RE: Regionalne zloty forumowiczów
(04-01-2012, 12:30)DeeDee napisał(a): Ok, uporządkujmy sprawy - nazwę zlot/ mini-zlot forumowiczów zarezerwowałabym do jawnych spotkań, ogłaszanych na forum i otwartych dla wszystkich forumowiczów.

Natomiast umawiane spotkania na privie, nie ogłaszane wszem i wobec zostawiłabym w sferze prywatnej forumowiczów.


Jeśli ktokolwiek chciałby otworzyć swoje spotkanie umówione na privie dla wszystkich forumowiczów, niech zrobi wpis w "jadę do".
DeeDee świetnie, że coś organizujesz, za to masz plusa. Ale mam prośbę, może nie ustawiaj nas na siłę: co wolno, czego nie wolno, gdzie, co i jak. Bez przesady. Żyjesz i pozwól żyć innym.
Co, jak co, ale każdy chyba singiel ze mną się zgodzi, że my single nie lubimy jak się nam stoi nad głową i coś nakazuje. Jest Admin, Robert, Joanna, szefostwa mamy w bród, wystarczy.

Odpowiedz
04-01-2012, 13:39,
#9
RE: Regionalne zloty forumowiczów
(04-01-2012, 12:52)Wiera napisał(a): Ale mam prośbę, może nie ustawiaj nas na siłę: co wolno, czego nie wolno, gdzie, co i jak.(...)

No proszę, mamy nawet swojego forumowego rzecznika haha Wink.. tylko z kim to stanowisko konsultuje i uzgadnia?? Rolleyes

Wiera, cokolwiek tu napiszę to jest propozyjcja. Nikt Cię nie zmusza, żebyś postępowała według niczyich wskazówek, a zwłaszcza moich.

Rób co chcesz, pisz, nie pisz, umieszczaj cokolwiek gdziekolwiek. Wolna wola.


Ja natomiast nie mam nic przeciwko propozycjom porządkującym forum i jakimkolwiek w ogóle. To czy mi one pasują czy nie wyrażę w SWOIM IMIENIU na pewno.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
04-01-2012, 14:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2012, 14:08 przez venus.)
#10
RE: Regionalne zloty forumowiczów
DeeDee ja rozumiem Twoje zaangażowanie i popieram chęci i sporo wolnego czasu jednak , by tu aktywnie działać , ale zgodzę się z tym co napisała Wiera (forumowy rzecznik ?hmm... w jakim celu ta ukąśliwość ?? no Wiera widze Cię w tym Buziak - ) to że u Was ( wa-wa) jest wysyp singli to nie znaczy że zaraz wszyscy na to spotkanie dotrą ( bo z tym także należy się liczyć przy organizacji spotkań z ludżmi z sieci . W moim jak i Wiery regionie nie ma tylu "napalonych" co do realnych spotkań jak i samej aktywności wirtualnej , a jak są to ślad o nich ginie dość szybko - a spontaniczne spotkania to też efekt poznania się na tym forum bez zbędnej pisaniny i ustalania co gdzie kiedy z kim tak żeby już nie było że to spisek - wspomnianego spotkania .
A kolejna kwestia może ludzie mają jednak sporo przyjaciół , własnych zainteresowań i średnie chęci na poznawanie kogoś nowego , może na etapie początkowym chcą utrzymywać tylko kontakty wirtualne (?)- to też należy uwzględnić , bo to miałam na myśli pisząc nic na siłę - czasami potrzeba czasu .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS