Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regionalne zloty forumowiczów
04-01-2012, 14:04,
#11
RE: Regionalne zloty forumowiczów
(04-01-2012, 13:39)DeeDee napisał(a):
(04-01-2012, 12:52)Wiera napisał(a): Ale mam prośbę, może nie ustawiaj nas na siłę: co wolno, czego nie wolno, gdzie, co i jak.(...)

No proszę, mamy nawet swojego forumowego rzecznika haha Wink.. tylko z kim to stanowisko konsultuje i uzgadnia?? Rolleyes

Dziękuję, rozważę propozycję rzecznika.
Co do reszty? Na siłę nie da się uporządkować świata, ani tego forum. Masz propozycje, świetnie, zostaw je w dziale "wnioski i postulaty" pod rozwagę władzy wyższej.
I powtórzę to jeszcze raz: masz zmysł organizacji, rób to, na pewno Cię pochwalę, ale nie ustawiaj mnie/nas/forum na siłę.
To taka moja "propozycja". OK?
Odpowiedz
04-01-2012, 14:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2012, 14:26 przez DeeDee.)
#12
RE: Regionalne zloty forumowiczów
Brawo Wiera, w końcu wypowiadasz się za siebie, a nie szukasz "pleców". No może nie całkiem ale w 87% na pewno.

Więcej pewności siebie!

A propos twojej propozycji - zgadzam się z nią.


venus, ja zwracam się do forumowiczów, którzy jednak zalogowali się tu w celu poznania ludzi podobnych do siebie. Nie uważasz się z Wierą za tę grupę docelową - odpuść.

Ja zakładam, że są na forum ludzie, którzy chętnie by kogoś poznali ale boją się. Tych staram się zachęcić i zmobilizować.

Czy mi się to uda to już inna kwestia.

Forum tworzymy my forumowicze, choć jak na razie wygląda, że moje zaangażowanie jest największe. Ale wierzę, że w przyszłości się to zmieni.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
04-01-2012, 14:31,
#13
RE: Regionalne zloty forumowiczów
(04-01-2012, 14:17)DeeDee napisał(a): Brawo Wiera, w końcu wypowiadasz się za siebie, a nie szukasz "pleców". No może nie całkiem ale w 87% na pewno.

Więcej pewności siebie!

A propos twojej propozycji - zgadzam się z nią.


venus, ja zwracam się do forumowiczów, którzy jednak zalogowali się tu w celu poznania ludzi podobnych do siebie. Nie uważasz się z Wierą za tę grupę docelową - odpuść.

Ja zakładam, że są na forum ludzie, którzy chętnie by kogoś poznali ale boją się. Tych staram się zachęcić i zmobilizować.

Czy mi się to uda to już inna kwestia.

Forum tworzymy my forumowicze, choć jak na razie wygląda, że moje zaangażowanie jest największe. Ale wierzę, że w przyszłości się to zmieni.

Wiesz co - no comment. Nie będe zaśmiecać tego forum pyskówkami z Tobą, Pani Apodyktyczna.
Ps. Kochanie, stanowię 0,26525198....% forumowej społeczności (na dzień dzisiejszy). To też pozostawię bez komentarza.
Odpowiedz
04-01-2012, 14:33,
#14
RE: Regionalne zloty forumowiczów
DeeDee chyba masz zły dzień - na przyszłość - proponuje opcje - czytaj ze zrozumieniem - spokojnej reszty dnia i głeboki oddech Angel
Odpowiedz
04-01-2012, 14:36,
#15
RE: Regionalne zloty forumowiczów
Wiera, to był "comment" i w dodatku okraszony epitetem w stosunku do mojej osoby.

Świadectwo wystawiasz sobie sama, no chyba, że znajdziesz jeszcze jakieś "plecy" w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji.
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS