Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 Powodów Dlaczego Nie Masz Dziewczyny i Co Zrobić Aby Ją w Końcu Zdobyć
03-07-2020, 23:31,
#1
10 Powodów Dlaczego Nie Masz Dziewczyny i Co Zrobić Aby Ją w Końcu Zdobyć
Hej. Ostatnio napisałem krótki, bardzo wartościowy ebook, przedstawiający 10 Powodów Dlaczego Nie Masz Dziewczyny i Co Zrobić Aby Ją w Końcu Zdobyć. Myślę, że dla wielu może być mega ciekawy. Postanowiłem, że podzielę się nim z każdym, kto chce. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Odpowiedz
04-07-2020, 20:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2020, 20:12 przez turysta.)
#2
RE: 10 Powodów Dlaczego Nie Masz Dziewczyny i Co Zrobić Aby Ją w Końcu Zdobyć
Hejka, To ja poproszę o ten ebook, bardzo mi zależy na tym by dowiedzieć się jak zdobywać dziewczyny. Dotąd żeby zagadać musiałem zawsze spożyć trochę alkoholu na odwagę, ale chciałbym zmienić podejście. Większość swoich kontaktów z kobietami kojarzę z alkoholem: pierwsza randka, pierwszy pocałunek, oświadczyny.
Odpowiedz
27-09-2020, 16:18,
#3
RE: 10 Powodów Dlaczego Nie Masz Dziewczyny i Co Zrobić Aby Ją w Końcu Zdobyć
z dziewczynami sprawa jest banalnie prosta, jesteśmy zwierzątkami stadnymi, wszystkim żądzą prościutkie prawa natury. Wystarczy że jesteś pewny siebie, to znaczy że bierzesz życie w swoje ręce i robisz z nim co chcesz. Jeżeli chcesz mieć dziewczynę to pokaż jej całym swoim jestestwem że ją chcesz i jeżeli jesteś tym czego ona chce to będziecie razem. proste. to nie znaczy że będziesz miał każdą jaka ci się spodoba ale że będziesz wstanie położyć na stole sensowną propozycję. żeby rozwijać pewność siebie, rozwijaj się, inwestuj w siebie, ryzykuj, żyj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS