Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EGIPT Sharm - marzec - wylot GDAŃSK
01-01-2012, 21:42,
#1
EGIPT Sharm - marzec - wylot GDAŃSK
Egipt i Sharm w marcu ... poleżeć, pogadać, poczytać, poopalać się Big Grin
Szukam współtowarzyszki, żeby nie dopłacać do jedynki.
Mam na oku ofertę 9 dni, all, za 1.700-1.800zł ale oczywiście wszytko do uzgodnienia razem.
10-01-2012, 10:17,
#2
RE: EGIPT Sharm - marzec - wylot GDAŃSK
WitamSmile
Mam wieeelką ochotę na marcowe lenistwo w Sharm! Już ciepło, a już bez tłumów...Uwielbiam pływać, mam wypatrzony sprawdzony hotel z przepiękną rafąSmile, w podobnej cenie. Dla mnie optymalnym miejscem do wylotu jest WWA.Ale to do dogadania...
Mam nadzieję na odzew.
Pozdrawiam serdecznie
22-01-2012, 19:38,
#3
RE: EGIPT Sharm - 20 marca
Tydzień pod palmami już wykupiony ;-)

Wylot 20 marca z Gdańska.
Ale samoloty w tym dniu do tego hotelu lecą jeszcze z Katowic, Poznania, Wa-wy i Wrocławia.

Są jeszcze chętni ??
26-01-2012, 21:21,
#4
RE: EGIPT Sharm - 20 marca
prawdopodobnie dolecę w niedzielę 25 marca...
podaj namiary na hotel, albo biuro podrozy.

moze ktos sie jeszcze skusi...
wylot 25 marca z katowic
29-01-2012, 13:09,
#5
RE: EGIPT Sharm - 20 marca
Lecimy do hotelu Mexicana w Sharm. Będziemy w nim 20-27 marca
Biuro Rainbow - ale może też inne biura tam latają.



10-02-2012, 13:51, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2012, 14:11 przez tomxtom.)
#6
RE: EGIPT Sharm - marzec - wylot GDAŃSK
Mnie interesuje Egipt tuz po 26 lutego (koniec feri), last mionut z Warszawy...tydzień
Sorry zaliterówki....
Sorry za literówki
Mam dość mrozów i jestem w stanie przspieszyć wyjazd, nawet w najbliższy wtorek (Sharm), środę (Taba), Horghada (czwartek) - z Itaki. Z doświadczenia wiem, że najlepiej wykupić je na 2-3 dni przed odlotem... ok 1200 zł za 8 dni. Przynajmniej w Itace. Szukam partnera(ki) do pokoju, bo single są w tych zagranicznych wypadach wykorzystywani przez biura (jedynka kosztuje 2/3 tego co za dwie osoby).
11-02-2012, 09:43,
#7
RE: EGIPT Sharm - marzec - wylot GDAŃSK
(10-02-2012, 13:51)tomxtom napisał(a): Mnie interesuje Egipt tuz po 26 lutego (koniec feri), last mionut z Warszawy...tydzień
Sorry zaliterówki....
Sorry za literówki
Mam dość mrozów i jestem w stanie przspieszyć wyjazd, nawet w najbliższy wtorek (Sharm), środę (Taba), Horghada (czwartek) - z Itaki. Z doświadczenia wiem, że najlepiej wykupić je na 2-3 dni przed odlotem... ok 1200 zł za 8 dni. Przynajmniej w Itace. Szukam partnera(ki) do pokoju, bo single są w tych zagranicznych wypadach wykorzystywani przez biura (jedynka kosztuje 2/3 tego co za dwie osoby).

Chetnie sie dolacze, tylko czy wylot jest z Krakowa?
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS