Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
12-03-2019, 19:51,
#31
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Lubicie podrozowac? Szukam jakichs ciekawych miejsc.
Odpowiedz
12-03-2019, 20:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019, 17:55 przez vicki.)
#32
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Moim zdaniem zycie jest zbyt krotkie by z niego nie korzystac w pelni. Mnie od zawsze interesowal swiat i jego zwiedzanie. Nie moge doslownie usiedziec w jednym miejscu dlatego tez co jakis czas mam przeprowadzke do innego miasta. Pracuje zdalnie wiec nie jest to jakis wielki problem .. zabieram ze soba najpotrzebniejsze rzeczy i zalatwione Smile Sporo osob zauwazylam (nawet w kregu znajomych) dobrze jeszcze nie poznalo naszego pieknego kraju, a juz sie pchaja nie wiadomo na jakie egzotyczne wyprawy. Tak naprawde to zbyt wiele z nich nie wyniosa, oprocz opalenizny. Jesli ktos by mnie zapytal jakie jest moje wymarzone miejsce gdzie chcialabym sie wybrac .. to odpowiedzialabym na te chwile - Bieszczady. Czytalam dosc duzo na ich temat na roznych blogach .. jest tam naprawde kilka fajnych doswiadczen do zgromadzenia. Najbardziej spodobal mi sie pomysl przejazdzka cisna kolejka ktora jest unikatem na skale Europy jak mozna przeczytac w tym artykule - https://bieszczady.land/poznaj-bieszczad...le-europy/ To musi byc naprawde relaksujace, a tego wlasnie potrzebuje w swoim zyciu.
Odpowiedz
13-03-2019, 12:09,
#33
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Ja jeśli chcę się odprężyć organizuję w domu małe SPA zapraszam przyjaciółkę i cały dzień spędzamy wśród kosmetyków. Niedługo będę musiała pomyśleć o takim dniu, ponieważ kupiłam świetne kosmetyki babuszki Agafii i już nie mogę się doczekać aż z nich skorzystam. <3
Odpowiedz
22-01-2020, 13:11,
#34
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
książki taniec, spotkania z przyjaciółmi, kino, teatr. Dużo tego w zależności jaki mam nastrój Smile A jak już bardzo jestem zmęczona obecnością ludzi zamykać się i układam puzzle.
Odpowiedz
12-10-2020, 15:18,
#35
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Interesujecie sie moda? Przymiarzam sie do zrobienia prezentu swojej drugiej polowce i nie wiem co wybrac Smile
Odpowiedz
16-10-2020, 17:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2020, 14:31 przez Anete.)
#36
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Interesuję się modą w miarę możliwości. Jedyny problem by być na bieżąco to brak czasu na przeglądanie tych wszystkich blogów. Producenci prześcigają się w pomysłach jak wyciągnąć pieniądze z naszych kieszeni Smile Nigdy nie byłam zwolenniczkom podążania za trendami, mam trochę innej podejście do tej kwestii. Nie staram się kopiować wszystkiego co zobaczę 1:1 tylko wybieram najciekawsze elementy i dodaję do swoich ulubionych zestawów. Jeśli chcesz zrobić udany prezent to nie tylko przyjrzyj się stylowi swojej kobiety ale usiądź z nią i porozmawiaj na ten temat. Możecie równie dobrze wspólnie obejrzeć parę propozycji, dystukując. Warto pod uwagę brać też takie dodatki jak rajstopy Gatta - www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajstopy/ ze względu na ogromny wybór oraz możliwości jakie dają. Można dzięki nim chociażby wysmuklić optycznie swoje nogi Smile
Odpowiedz
12-02-2021, 19:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2021, 22:39 przez Asia.)
#37
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Samochody, w szczególności auta niedostępne dla wielu osób. Marzeniem jest posiadanie Forda Mustanga, ale jeszcze chwilę trzeba na to popracować, jednak wierzę, że mi się uda. Nie jestem fanatyczką motoryzacji, nie siedzę i nie przeglądam nowinek, ale jako hobby spokojnie motoryzację podać. Niedaleko siebie mam salon Forda i tam mają parę egzemplarzy Mustanga. Czekam na dzień, że po prostu tam wejdę, wskażę palcem powiem "ten" i spełnię jedno ze swoich marzeń.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS