Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
07-08-2016, 20:05,
#11
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
(07-08-2016, 19:17)SingSing napisał(a): Jako wierny poddany zobowiązałem się sporządzać codzienne sprawozdania w formie prasówek. Takie SingSing24.

Swoją drogą, to przez Ciebie zaśmieciłem sobie swój autorski temat.
Ale pal Cię licho.

To dobrze o Tobie świadczyWink

Nie wiedziałem, że mogłem Cię aż tak zainspirować. Ciekaw jestem, co było tego powodem...Cool
Odpowiedz
07-08-2016, 20:32,
#12
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Moja pokręcona logika naprowadza mnie do wniosku, że dając punkty gościowi, który lubi nosić na sobie zapach spermy, pozwalając przy okazji zaśmiecać mu mój wypieszczony temat o sprawach przyjemnych, że chyba jednak jest coś ze mną nie tak.
Co jest tego powodem nie wiem (może tęsknota za IG?), ale już wolę przeczytać jeszcze raz "Pachnidło', które swoją drogą za wybitne nie uważam, niż dalej pozwalać na takie karygodne obnażanie moich słabych punktów.
Wzmacniam więc czujność by nie utracić resztek godności i nie pozwolić na zachwianie mojej parszywej reputacji na forum.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
07-08-2016, 21:11,
#13
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Nie ma ludzi idealnych, SingSing... każdy ma zarówno mocne jak i słabe strony - plus dla Ciebie, że potrafisz przyznać się do swoich słabościSmile
Nie tylko Twoja logika jest pokręcona, lecz również ten cały świat. Dorzucając do tego umiejętność zdystansowania wobec samego siebie (co i Tobie nie jest obce) oraz otaczającego świata można dostrzec wiele jego uroków, tzw. małych radości życia codziennego.
Zatem pozwólmy innym wypowiedzieć się w "wypieszczonej" przez Ciebie kwestii umilania sobie (i nie tylko) życia...
Odpowiedz
19-08-2016, 13:17,
#14
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
bieganie, podróże
Odpowiedz
19-08-2016, 13:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2016, 14:02 przez JoAnkaDarc.)
#15
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
(06-08-2016, 16:18)SingSing napisał(a): Fora są takie anonimowe, bezosobowe wręcz. Trudno pisać o sobie wprost ale łatwiej jest mówić o tym co się lubi.
Ja uwielbiam czytać. Książka "Grona gniewu" Steinbecka wbiła mnie w fotel kiedyś i kompletnie rozp....ła emocjonalnie. Myślę, że po trosze dzięki niej, jestem teraz tym kim jestem. Opowieść o tym jak łatwo zatracić granice człowieczeństwa sprawiła, że bardzo bronię swojej godności a jednocześnie staram się nie krzywdzić innych. Kolejna książka, a właściwie książki to "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa. Napisałem książki, bo tak naprawdę nie zrozumiałem jej chyba do końca i w ramach hobby zbieram jej wydania w różnych językach, których się nigdy nie nauczę, bo do języków głąb jestem. Jak ktoś z Was dysponuje jakimś egzotycznym wydaniem, to chętnie odkupię.
Dla poprawienia nastroju sięgam natomiast do felietonów Umberta Eco spisanych w "Zapiskach na pudełku od zapałek". Bardzo trafne spojrzenie na pułapki współczesnego życia okraszone dawką fantastycznego humoru.
To dla duszy, a dla ciała - lubię zapachy.
Wiadomo, że nic nie pachnie lepiej niż spocone lekko ciało ukochanej osoby po udanym seksie, ale z braku laku, jakoś trzeba sobie radzić, dlatego kolekcjonuję zapachy.
Teraz latem lubię nosić na sobie One Calvina Kleina. Fajna, cytrusowa, świeża woń. Wydana w wersji unisex, choć raczej nie widzę jej na paniach. Jesienią wrócę pewno do Bossa Soul. Zdecydowanie bardziej konkretny, ale nie natarczywy. Na wieczór to tylko Burberry London. Twardy, zdecydowany, mocny zapach zdominowany przez tytoń i piżmo. Testosteron i energia. Stajesz przed kobietą i już nic więcej mówić nie musisz.
Co do pań to w ogromnym tłumie wyłowię tą, która zdecydowała się na J'adore Diora. Mnie zniewala. Nie umknie też mojej uwadze miłośniczka Angel Muglera. Niby delikatny, ale bardzo charakterystyczny zapach, który wabi mnie jak misia do miodu. Undecided

A was co kręci?

Zapachy...mmm , lubię Diora Dolce Vita i Coco Chanel Mademoiselle.
Kręcą mnie górskie wspinaczki , zawsze towarzyszy mi niesamowite uczucie gdy wreszcie znajduje się na szczycie. Smile
Odpowiedz
24-08-2016, 22:52,
#16
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Co mnie kręci? Hmm... kiedyś kręciła mnie karuzela, ale jako że nie kręciłam się na niej od jakichś 10 lat, to jedyne, co mnie teraz kręci, to tylko jakieś pyłki z kwitnącej brzozy :-D

Jak umilam sobie życie? Piję wodę ze słoika :-D Zawsze się bałam, że ktoś mi kiedyś ukradnie mój ukochany kubek, więc po prostu nigdy go nie kupiłam :-D
Odpowiedz
24-08-2016, 23:27,
#17
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Każde naczynie jest dobre jeśli spełnia swoją funkcję. Lubię kubki, mam ich nawet małą kolekcję. Może warto jest posiadać coś, co chce się chronić?
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
24-08-2016, 23:32,
#18
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Toteż chronię słoik :-D
Odpowiedz
27-08-2016, 15:09,
#19
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
książki
www.fabrykawiedzy.com
Odpowiedz
27-08-2016, 15:13,
#20
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Ja lubię posłuchać jakieś fajnej muzyki albo obejrzeć film Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS