Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
16-08-2017, 11:09,
#21
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
nad morzem najlepiej Smile
Odpowiedz
18-09-2017, 20:26,
#22
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Jazda na motocyklu przed siebie
Odpowiedz
22-10-2017, 15:57,
#23
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Ja dość banalnie spędzam czas - jazda na rowerze i gierki na lapku Smile
Odpowiedz
27-10-2017, 10:15,
#24
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Uwielbiam mecze piłki nożnej i walki bokserskie. Ale kiedy trzeba potrafię zabrać kobietę nad jezioro, na spacer czy też w inne miejsca. Cierpliwy jestem, to mogę iść nawet do Galerii Handlowej. Big Grin
Odpowiedz
22-11-2017, 13:28,
#25
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Ja zdecydowanie lubię długie spacery Wink (tylko nie teraz bo jak wszyscy z tych... kominów dymią to się oddychać nie da)
Odpowiedz
27-07-2018, 16:08,
#26
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Mnie najbardziej kręcą filmy akcji i horrory amerykańskie, i tym właściwie żyję.
A poza tym, bardzo mnie wciąga kryminalistyka, sprawy kryminalne, tajemnicze tropy... nierozwikłane śledztwa..., i o tym dużo czytam.

Dla mnie moje zainteresowania są wszystkim, co mam. No ale człowiek nie żyje samymi zainteresowaniami.
Poza tym bardzo dużo jeżdżę na rowerze, nie mam samochodu żadnego i rowery, to też jakieś moje zainteresowanie.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
31-01-2019, 11:16,
#27
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Ja uwielbiam czytać książki Big Grin! Wczoraj zaczęłam czytać książkę pod tytułem "Pocałunek Kier" od Lynn Raven Big Grin. Bardzo mi się podoba Big Grin. Wydaje mi się, że coraz mniej osób czyta książki... Wolą netflixa i audiobooki Sad. A poza tym uwielbia z rana pić kawę i czytać portale informacyjne między innymi https://piekaryslaskie.com.pl/. Oczywiście staram się też uprawiać sport. W weekend chodzę na siłownie, w końcu trzeba dbać o kondycję haha Big Grin
Odpowiedz
07-02-2019, 14:17,
#28
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Moim hobby, a wlasciwie calym zyciem są podróże i rejsy statkiem. Wiele lat grałem w zespołach na statkach całego świata, umilając ludziom, a także sobie, wspaniałe tygodnie, ac zasami miesiące podczas rejsow dookoła niezwykłych rejonów świata. Uwielbiam to Smile
Odpowiedz
13-02-2019, 09:30,
#29
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Ja uwielbiam chodzić na siłownię a potem relaksująca łaźnia parowa w domu i już wtedy przez cały dzień jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.
Odpowiedz
12-03-2019, 14:10,
#30
RE: Co Was kręci, jak umilacie sobie życie?
Ja przez długi czas umilałem sobie czas alkoholem. Nie wyszło mi to na dobre, ponieważ wpadłem w nałóg. Na szczęście to zauważyłem i zdecydowałem - terapia alkoholowa to jedyne rozwiązanie, które może mi pomóc. Oddałem się w ręce specjalistów, pomogli mi wyjść na prostą. Teraz wolę spędzać czas z moją kochającą żoną oglądając filmy bądź gotując. Jest to zdecydowanie zdrowsze i bardziej relaksujące.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS