Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czego pragną kobiety
04-09-2016, 14:16,
#81
RE: czego pragną kobiety
Każda kobieta - każdy człowiek - pragnie czego innego. Wszystko zależy od osobowości, środowiska w którym dorastał. Ja np. nie pragnę niczego. Żyję z dnia na dzień, uczę się, pracuję, cieszę się życiem. Moi rodzice zajmowali się branżą pogrzebową i możecie się śmiać, ale przez to inaczej patrzę na życie. Nic co osiągniesz, ani czego nie osiągniesz nie będzie miało żadnego znaczenia, ważne żeby żyć uczciwie i nie zmarnować czasu w jakimś więzieniu. Prawda jest taka, że ludzie sami nie wiedzą czego chcą, naoglądają się telewizji, marketingowcy wzbudzą w nich pragnienia i potrzeby i żyją sfrustrowani, myślą, że cały czas żyją poniżej poziomu na którym mogliby żyć. Potem się zaczyna szukanie nowszych modeli, rozwody, tragedie...
Odpowiedz
05-09-2016, 14:31,
#82
RE: czego pragną kobiety
Tutaj się zgodzę.
Ważne jest to, żeby być uczciwym wobec siebie innych ludzi.
Żeby mieć wobec kogoś uczciwe zamiary.

Branża pogrzebowa, to podobno rodzinny interes?
Dla niektórych, to może być obrzydzenie, ale ktoś musi się tym zajmować.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
15-11-2018, 10:29,
#83
RE: czego pragną kobiety
W odpowiedzi na pytanie czego pragną tak naprawdę kobiety bardzo pomogła miszkoła podrywu, którą znalazłem w internecie. Przez kilka tygodni uczęszczałem na profesjonalne warsztaty z uwodzenia, pod koniec warsztatów czekało mnie też szkolenie praktyczne. Dzięki niemu w obecności trenera wcielić nabytą wiedzę w praktykę. W końcu potrafię już rozmawiać i obcować z kobietami, nauczyłem się mówić w ich języku i wiem już czego ode mnie oczekują.
Odpowiedz
15-11-2018, 11:31,
#84
RE: czego pragną kobiety
Ja jako singiel przyznam, ze nie wiem tak naprawde o co chdozi kobietom albo po prostu nie trafilem na taka osobe z która moglbym byc do konca zycia. U mnie 2 miesiące przed slubem okazalo sie, ze narzeczona ma kochanka, to byl praktycznie koniec :/
Odpowiedz
26-05-2019, 10:56,
#85
RE: czego pragną kobiety
Mega współczuje, straszne uczucie. Miałem podobnie ale jeszcze ślub był daleko przed nami.
Odpowiedz
04-08-2020, 20:08,
#86
RE: czego pragną kobiety
akceptacji Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS