Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portale randkowe - Wasze doświadczenia
28-08-2019, 21:08,
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
(26-05-2019, 19:00)Katarzyna91 napisał(a): Same złe. Sad Faceci na portalach randkowych są wyzbyci z jakichkolwiek uczuć. Traktują dziewczyny jak zabawki. ....
Wszyscy?
Z mojego punktu siedzenia szkoda by mi było czasu dla panny stosującej takie generalizacje. No ale ja i tak mam partnerkę.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
30-08-2019, 08:35,
Byłam wcześniej(zrezygnowałam), jestem obecnie na jednym z portali ,kilka miesięcy.Moje spostrzeżenia.Trochę pisania (większość nie lubi ,wolą od razu nr telefonu),opisy profilu sprzeczne (np pisze ,że ma wzrost 171 cm ,a w trakcie spotkania jest niższy niż ja -mam 161 cm).Rozumiem pierwsze spotkanie,trema ( z obu stron),ale jeżeli po 15-20 minutach wyczerpują nam się tematy ,to widać,że ta znajomość nie rokuje.Kolejna grupa ,to młodzi mężczyżni 20-30 lat ,którzy chcieliby poznać starszą kobietę(ja nie szukam partnera w wieku mojego syna).Panowie ,którzy piszą z seksualnym podtekstem(opisują co oni by zrobili, gdyby doszło do spotkania,wysyłają zdjęcia o wiadomej tematyce-takich od razu blokuje).Zdarzają się propozycje trójkątów( zdziwiłam się,że głównie od kobiet)-są portale odpowiadające takim spotkaniom.Lepiej poznać kogoś w realu?.Żeby kogoś poznać w realu -trzeba bywać w odpowiednich miejscach .Może są kobiety,które mają odwagę i pójdą same na dyskotekę,do kawiarni( muszą się liczyć z tym ,że będą narażone na zaczepki, niewybredne komentarze-można raz spróbować ,a potem stwierdzić,że to nie dla mnie. Ktoś zapyta to po co tam jesteś ,jak nikogo do tej pory nie poznałaś?Nad odpowiedzią wciąż się zastanawiam.
Odpowiedz
17-09-2019, 18:28,
Niestety też mam negatywne doświadczenia. Mnie nie przychodzi do głowy ubarwianie rzeczywistości, bo po co. Bycie "zaliczoną" też mnie nie interesuje. Podobno niektórym się jednak udaje. Może kiedyś..., do trzech razy sztukaWinkSmile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS