Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
singiel-normalny, fajny facet
19-07-2016, 06:42,
#11
RE: singiel-normalny, fajny facet
Z całą pewnością szukam starszej niż 18. Chodzi o to, ze im człowiek starszy tym na więcej rzeczy zwraca uwagę i więcej oczekuję, ponieważ jest bardziej świadomy. I wtedy jest trudniej znaleźć ta drugą osobę.
Odpowiedz
19-07-2016, 07:10,
#12
RE: singiel-normalny, fajny facet
To że jest trudno, nie oznacza że jest to niemożliwe
Odpowiedz
19-07-2016, 11:07,
#13
RE: singiel-normalny, fajny facet
Ale trudno xD Lecz zyje sie dalej Wink
Nieśmiały Team Speak

[Obrazek: widgetv2.php?ip=91.121.55.41&port=34558]
Odpowiedz
19-07-2016, 11:47,
#14
RE: singiel-normalny, fajny facet
Cichy to nie jest życie, to wegetacja.....
Odpowiedz
19-07-2016, 19:01,
#15
RE: singiel-normalny, fajny facet
To wegetacja. Lepiej nie mogłaś tego ująć Grzeszna Imperatorowo. Myślę, że trzeba zacząć zmieniać swoją sytuację od siebie samego. Dopóki nie będziesz stał na mocnych nogach, nie będziesz mieć poczucia własnej wartości (tylko realnego, nie wyimaginowanego), dopóty będziesz gonić za złudzeniami.
Życie jest dość brutalne, ale dzięki temu łatwe do rozpracowania. Dlatego nie zamierzam powtarzać porad z podręczników w stylu "Obudź w Sobie Olbrzyma", czy powtarzać papki, którą karmi się ludzi w korporacjach. Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego. Na szczęście ta wyjątkowość nie jest tak zunifikowana jak rozmiar i kształt marchewki w UE. Twierdzę, że kluczem do sukcesu jest odnalezienie tego wyjątkowego pierwiastka w sobie. Potem można próbować poznawać (bądź nie) podobnych ludzi czy tworzyć nowe związki. Poznawanie kogoś "na siłę" jest dla mnie działaniem rozpaczliwym, a żałosnych desperatów unika się instynktownie.
Ja odkryłem, że bycie singlem mnie uskrzydla ale o tym w oddzielnym poście.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
19-07-2016, 20:43,
#16
RE: singiel-normalny, fajny facet
Tak, jak piszecie .... Nie ma złotego środka na poznanie kogoś, kto będzie nam tak bardzo odpowiadał pod każdym względem, że zdecydujemy się z nim na związek.... W momencie kiedy jesteśmy "sami" uświadamiamy sobie, co jest tak na prawdę dla nas najważniejsze.
Kiedyś musisz w końcu poznać kogoś, kto będzie całym Twoim światem Smile Niestety mamy taką naturę, że jak czegoś chcemy, to chcemy - już Tongue
Ale pamiętaj, na to co dobre warto czekać Big Grin Nie można żyć cały czas w zawieszeniu, w końcu się coś zmieni ... kiedy? tego nikt nie wie... ja natomiast wierzę w przeznaczenie i w to, że nic nie dzieje się bez powodu ... tak jak chociażby to, że dzisiaj - przypadkowo, trafiłam na to forum Tongue
Odpowiedz
19-07-2016, 21:21,
#17
RE: singiel-normalny, fajny facet
(19-07-2016, 07:10)Imperatorowa Grzesznic napisał(a): To że jest trudno, nie oznacza że jest to niemożliwe

Ja wiem, że to jest możliwe. Staram się nie być bierny i nie czekać aż miłość mojego życia spadnie z niebaBig Grin
Odpowiedz
19-07-2016, 21:37,
#18
RE: singiel-normalny, fajny facet
Chryste Panie...to by ją bolało...... Big Grin
Odpowiedz
19-07-2016, 22:13,
#19
RE: singiel-normalny, fajny facet
Podobno anioły są nieśmiertelneBig Grin
Odpowiedz
19-07-2016, 23:42,
#20
RE: singiel-normalny, fajny facet
A oglądałeś "Miasto aniołów"?? Tongue tamten anioł stał się śmiertelnikiem i......nie przeżył....ale film pikny, ryczę za każdym razem gdy oglądam.

A tak poważnie, to niech się tylko nie poobija za bardzo Twój Anioł Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS