Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
15-01-2015, 07:26,
#11
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
hehe do uroku mi daleko, ale postanowiłam po prostu wychodzić do ludzi, a nie siedzieć i marzyć o nowych znajomościach. To była chwila szaleństwa Smile Zapisałam się na speed dates (szybkie randki) w swoim mieście i spodobało mi się, że patrzysz w oczy komuś, z kim rozmawiasz, a nie w ekran komputera. Polecam każdemu, kto chciałby wyjść i pogadać na żywo z singlami, a nie bazować na portalach randkowych. Ja jak na razie tylko randki i mili koledzy, ale jak się nie próbuje, to się nie spotka tego jedynego Smile Tego życzę wszystkim!
Odpowiedz
15-01-2015, 17:08,
#12
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Internet stał się jedynie zbiorem ludzi, którzy oprócz profili nic więcej nie mają do zaoferowania. W takich szybkich randkach to chyba bym się dziwnie czuła, ale fakt przynajmniej realna osoba, a nie monitor i własne wyobrażenia.
Odpowiedz
17-01-2015, 17:15,
#13
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
(15-01-2015, 17:08)Marita napisał(a): Internet stał się jedynie zbiorem ludzi, którzy oprócz profili nic więcej nie mają do zaoferowania....

Cóż za samokrytyka. Szacun.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
17-01-2015, 17:36,
#14
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Zgadłeś. Też się nie staram. Straciłam motywację
Odpowiedz
17-01-2015, 21:12,
#15
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Nie złość się. Wiem, że to nie było ładne. :-)
Już taką mam wredną naturę.....
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
18-01-2015, 00:01,
#16
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Zauważyłam specyficzny sposób demonstrowania spostrzegawczości. Niezbyt uprzejmą uwagę przemyślałam i stwierdzam, że to jednak była samokrytyka Smile
Odpowiedz
18-01-2015, 01:55,
#17
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Szybkie randki są jakieś... schizofreniczne.
Specyfika tego mi nie odpowiada, chwilę z każdym i zmiana.
Ja tam lubię dużo gadać. Big Grin

Poza tym tak zamieniać się tymi osobami to dziwne, miałabym chaos, kto jest kim, z kim o czym rozmawiałam i z kim kontynuować znajomość, no bo czego się dowiesz o kimś po 5 min gadki z nim? :O
Odpowiedz
18-01-2015, 20:23,
#18
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Mogą jednak mieć zaletę przełamywania własnych oporów przed kontaktami. Nie wiem, czy tak jest, bo udziału nie brałem. Natomiast kilka lat temu spotykałem się praktycznie z każdą dziewczyną, która się zgodziła. Na początku było to trudne i budziło wiele emocji. Obecnie perspektywa spotkania z (nieznaną) kobietą budzi tylko nieco większe emocje od wyjścia do sklepu po cebulę.
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz
18-01-2015, 20:55,
#19
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
(18-01-2015, 20:23)N4VV napisał(a): Obecnie perspektywa spotkania z (nieznaną) kobietą budzi tylko nieco większe emocje od wyjścia do sklepu po cebulę.

Romantyk! Heart
hehehehe
Odpowiedz
18-01-2015, 23:28,
#20
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Ojtam zaraz... :-) nie zapominaj, że następstwem jest rzeczoną cebulę pokroić...
Nie możemy nigdy, nawet przez najskrupulatniejsze badanie, poznać do końca ukrytych źródeł działania. Immanuel Kant
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS