Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
28-01-2015, 20:01,
#41
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Nietypowy sposób? A jakie sposoby wchodzą w krąg typowych? Dopiero na tej podstawie będzie można przyjąć, który sposób jest typowy, a który nie.
Odpowiedz
18-11-2016, 10:37,
#42
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Osobiście bardziej od komercyjnych portali randkowych polecam serwis Betania. Sporo wartościowych ludzi tam jest zalogowanych.
Odpowiedz
09-12-2016, 13:41,
#43
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Wystarczy gdzies wyjsc na miasto i mysle, ze to moze byc sposob nietypowy w dzisiejszych czasach Wink
Odpowiedz
10-04-2017, 12:22,
#44
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
W dzisiejszych czasach - tak, to moze byc dosyc nietypowe Wink
Odpowiedz
18-12-2017, 11:05,
#45
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Ja poznałem moją pierwszą (i ostatnią) dziewczynę.. na stoku narciarskim Big Grin Wpadliśmy na siebie (bardziej ona na mnie) i skręciłem sobie kostke w nodze upadając na ziemie... reszta jest historią Smile Ale w tym sezonie chyba tez wybiore się na wypad w góry np. na narty do Austrii (sprawdź tutaj) i możne oprócz świetnych warunków do szusowania spotka mnie kolejna przygoda? Wink
Odpowiedz
07-01-2018, 23:21,
#46
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Znajoma znajomej poznała swojego męża, kiedy poszła do niego na wizytę lekarską. Tak mu się spodobała, że kazał jej robić różne badania, żeby znowu przyszła Smile
Odpowiedz
07-03-2018, 00:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018, 18:33 przez Asia.)
#47
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Ja poznałam faceta w Pradze Big Grin Pojechałam na spontanie bez noclegu... Co prawda amerykanin ale co tam. Zakochany w europie wschodniej Smile
Odpowiedz
09-06-2018, 09:51,
#48
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach ciężko nam po prostu podejść i zagadać czy to w autobusie, czy w pubie czy na przystanku. Jakoś mało mamy odwagi w sobie
_______________________________________________________________
wenko
Odpowiedz
23-04-2019, 14:12,
#49
RE: Miejsce gdzie można kogoś poznać w nietypowy sposób
Na przykład jadąc w góry na narty. Z Austria-na-narty.pl wyjedziesz na narty nawet w majówkę. Zobacz sobie, jakie mają terminy i promocje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS