Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
08-06-2016, 00:16,
#11
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Wartościowi zawsze są w strefie przyjaciół Smile
Odpowiedz
08-06-2016, 15:55,
#12
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Niektórzy nie mają szans wyjść z tej strefy xD
Nieśmiały Team Speak

[Obrazek: widgetv2.php?ip=91.121.55.41&port=34558]
Odpowiedz
28-11-2016, 23:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2016, 23:57 przez LonleyPaladin.)
#13
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Owszem są ale też mają wymagania. Ja np nie mam za dużych co do kobiety ale jedno które wyklucza chyba z 95 % dzisiejszych kobiet Smile

(08-06-2016, 00:16)Tola napisał(a): Wartościowi zawsze są w strefie przyjaciół Smile

Lepiej nikogo nie mieć niż być w strefie przyjaciela.
Odpowiedz
02-10-2017, 20:54,
#14
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Lepiej bym tego nie ujal.
Odpowiedz
19-10-2017, 00:52,
#15
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Prawda jest taka, że i mężczyźni i kobiety bywają różni. Mówi się, że facet to świnia, faceci zdradzają, faceci są nieczuli itp. tak naprawdę kobiety też są podłe, tez potrafią perfidnie oszukać, zranić, zdradzić i jeszcze zabrać całą kasę. Nie oszukujmy się, tak jest. Ciężko jest się dobrać, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy wszystko pędzi do przodu i ludzie maja coraz większe oczekiwania od życia i od siebie nawzajem. Jestem sama od 2 lat, mój długoletni związek nie przetrwał próby wspólnego mieszkania i życia. Okazało się, że jesteśmy totalnie różni choć byliśmy przez 2 lata najlepszymi przyjaciółmi. To nie mogło się nie udać, a jednak... W tym przypadku to ja zostałam ta bez niczego, wyprowadziłam się ze wspólnego mieszkania, nie dostałam swojej części pieniędzy za sprzedaż wspólnych rzeczy. Wyszłam po 4 latach z tym z czym weszłam do tego związku. Ale nie żałuje, jeden tydzień dłużej we wspólnym mieszkaniu i do dziś ogladałabym świat zza krat Wink warto szukać, choć z wiekiem oczekiwania rosną, przyzywczajenia człowiek ma juz swoje, cięzko wpuścić kogoś do swojego życia, które jest poukładane pod siebie itp. ale nadzieja pozostaje, że gdzieś czeka ten, który jest mi przeznaczony Smile
Odpowiedz
15-12-2017, 13:29,
#16
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
No tak.. czasami wystarczy z kims zamieszkac i okazuje się, że przyjaźń do niczego, miłość do niczego... nic nie przetrwa, jesli róznice są zbyt duże Smile
Odpowiedz
12-02-2018, 20:08,
#17
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Witam z całego serduszka chciałbym zaprosić cie na forum dla przyjaciół. Mamy od 16 do 85 lat lecz się szanujemy dzieli nas wiele ale łączy przyjaźń. Znami spędzisz wiele wspaniałych chwil być może poznasz kogoś na całe życie.
http://forumdlaprzyjaciol.net.pl
Odpowiedz
11-05-2018, 20:50,
#18
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
ja wierzę w przyjaźń między facetem a kobietą-- erotyczną Wink
Odpowiedz
16-05-2018, 10:30,
#19
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Sorki wierzyć to można, ale tak gdzie relacje przyjacielskie wchodzą w sferę intymną, to wybacz ale zawsze są niespełnione nadzieje i nic pozytywnego na przyszłość nie wróży. Z drugiej strony nie jestem Kasandrą, kto chce niech próbuje.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz
16-05-2018, 11:33,
#20
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
A na pytanie o istnienie, "czy są jeszcze wartościowi mężyźni"" można odpowiedzieć ogólnikiem - są, tak jak wartościowe kobietySmile i oby los im sprzyjał.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS