Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
singlem byc...
02-08-2016, 21:16,
#21
RE: singlem byc...
Osamotniony napisz TYLKO W SKRÓCIE co Cię najbardziej rajcuje tak w życiu? Może Ci coś doradzimy, pomożemy
Odpowiedz
02-08-2016, 21:27,
#22
RE: singlem byc...
Ale jeśli mogę się wtrącić Zdecydowanych, konkretnych, kulturalnych, uczciwych i będących sobą to my naprawdę lubimy. A na pewno szczerych. Lecz takich mężczyzn jest mało lub są w związkach. A szaleństwo to jest skok ze spadochronem żeby zaszaleć. Pozdrawiam
Odpowiedz
02-08-2016, 21:31,
#23
RE: singlem byc...
Ooooo widzisz...ciocia Imperusia miała rację Wink

Kor4 wtrącaj się częściej Wink
Odpowiedz
02-08-2016, 21:34,
#24
RE: singlem byc...
(02-08-2016, 21:27)Kor4 napisał(a): Ale jeśli mogę się wtrącić Zdecydowanych, konkretnych, kulturalnych, uczciwych i będących sobą to my naprawdę lubimy. A na pewno szczerych. Lecz takich mężczyzn jest mało lub są w związkach. A szaleństwo to jest skok ze spadochronem żeby zaszaleć. Pozdrawiam

No i o to własnie chodzi, żeby być konkretnym i zdecydowanym a nie siedzieć i biadolić jak to mi źle bo mnie tamta czy inna rzuciła. A może by tak troszke to przeinaczyć NIE RZUCIŁA a CZEGOŚ SIĘ NAUCZYŁEM, DOŚWIADCZYŁEM.... Pozdrawiam
Odpowiedz
02-08-2016, 22:04,
#25
RE: singlem byc...
Dziękuję to może Ja zadam pytanie teraz. To co wy oczekujecie od kobiet?
Pod względem zachowania?
Odpowiedz
02-08-2016, 22:07,
#26
RE: singlem byc...
ja od kobiet to chyba niczego, ale od mężczyzn to już wiele
Odpowiedz
02-08-2016, 22:12,
#27
RE: singlem byc...
Od konkretnych i zaradnych kobiet to raczej panowie stronią.
Odważnych i bezpośrednich również ?
Uległe i bezmyślne,, słodkie blondynki" mają powodzenie?
Odpowiedz
02-08-2016, 22:12,
#28
RE: singlem byc...
Nie wiem, kto tu próbuje mnie oceniać, ale ja jestem naprawdę zdecydowany w stosunku do kobiet.
Może i sprawiam tutaj takie wrażenie, jakbym nie był zdecydowany, ale jednak jestem w rzeczywistości.
Ja nie raz stawiałem przed kobietami pewne konkrety, zdecydowanie i co to pomogło?
Niewiele. Wszystko zależy od tego, z jakimi kobietami ma się do czynienia, z jakim charakterem, z jakim podejściem do drugiej osoby.
Jeżeli ktoś ma do kogoś złe, nieodpowiednie podejście, a w tym przypadku chodzi o kobiety, to nie ma się co dziwić, że nie można się rozumieć, mieć normalnych relacji.
To jest nic innego, jak wspólna ugoda, wykazanie swojej woli na coś i wzajemne rozumienie się.
Tylko tego trzeba od siebie chcieć, a nie zmuszać kogoś do czegoś, na siłę.

Nie może mnie tutaj nikt oceniać, bo nikt na tym forum nie zna mojej sytuacji, moich relacji z kobietami i pewnych szczegółów, które były.
Przede wszystkim, nikt tutaj nie zna mnie realnie. Żeby kogoś i coś oceniać, najpierw trzeba kogoś poznać, znać czyjąś sytuacje.
Ocenianie i wydawanie opinii "w ciemno" wobec kogoś, nic nie znaczy jeżeli nie zna się sytuacji.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
02-08-2016, 22:18,
#29
RE: singlem byc...
Ja wyciągam wnioski z tego co piszesz, to nie jest ocenianie. Poza tym forum jest od dyskusji,wymiany poglądów zdań i tak dalej...
Odpowiedz
02-08-2016, 22:19,
#30
RE: singlem byc...
Oczywiście że mają powodzenie te bezmyślne i uległe tak samo jak Mc Donalds, czy kretyńskie seriale na Polsacie. Większość ludzi lubi łykać łatwą papkę i im to do życia wystarcza. Ci bardziej wymagający muszą się postarać bardziej, ale tak właśnie rodzą się elity, jakby to źle nie zabrzmiało.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS