Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seksdopasowanie
03-08-2016, 20:27,
#61
RE: Seksdopasowanie
Tak to jest jak się baba głupot naczytała
Odpowiedz
03-08-2016, 23:57,
#62
RE: Seksdopasowanie
Nie pitol IG, poznałaś Singa :-P
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
04-08-2016, 06:52,
#63
RE: Seksdopasowanie
Moja głowa podejrzewa że wielu rzeczą byłbyś w stanie bez problemu prostać... minus jest taki, że gdyby Ci się udała pierwsza randka to mogłabym mówić do Ciebie "tato".
Czemu nic młodszego na mnie nie leci ? Ja sie pytam....
Odpowiedz
04-08-2016, 07:02,
#64
RE: Seksdopasowanie
Leci IG napewno leci, tylko chłopcy nieśmiali często są i sama o tym nie wiesz, bo Ci biedak o tym nie powie, choć wzdycha po nocach. Taki zgredzio jak ja, zszargany życiem jak stara łajba wiatrem, oporów już nie ma i gada tak jak myśli.
Jak wujcio nie może służyć ramieniem, to przynajmniej dobrą radą się postara. :-)
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
04-08-2016, 11:04,
#65
RE: Seksdopasowanie
Sing...miękniesz?? Big Grin
Odpowiedz
04-08-2016, 11:11,
#66
RE: Seksdopasowanie
No co Ty? Chowam tylko konia za hetmanem.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
04-08-2016, 21:08,
#67
RE: Seksdopasowanie
(04-08-2016, 07:02)SingSing napisał(a): Leci IG napewno leci, tylko chłopcy nieśmiali często są i sama o tym nie wiesz, bo Ci biedak o tym nie powie, choć wzdycha po nocach. Taki zgredzio jak ja, zszargany życiem jak stara łajba wiatrem, oporów już nie ma i gada tak jak myśli.
Jak wujcio nie może służyć ramieniem, to przynajmniej dobrą radą się postara. :-)

W życiu spotkałam tylko jednego konkretnego, który jasno się określił co do planów na życie....Niestety bycie miłością jego życia na jedną noc, no jakby nie przypadło mi do gustu. Szkoda bo ciasteczko fajne, do tej pory jak o nim myślę, to mi się słabo robi Tongue tylko chłopina miał jeden minus....żonaty cholera był. Chociaż żeby nie miał dziecka, to jeszcze przymknęłabym oko, a nawet dwa Tongue ale...niech córka ma myśli że ma supertatę a nie superdupka....
Odpowiedz
04-08-2016, 21:52,
#68
RE: Seksdopasowanie
Odwieczny dylemat dotyczący ciasteczka, to to, że by się chciało MIEĆ cisteczko i chciałoby się je zjeść, co się wzajemnie wyklucza. Coś więc trzeba wybrać.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
04-08-2016, 21:59,
#69
RE: Seksdopasowanie
Sing, będąc na moim miejscu, przespałbyś się z facetem który jest żonaty i ma dziecko....?? W dodatku tylko raz? Big Grin Big Grin Big Grin Tongue

Z resztą ja tez byłam wtedy związana ze swoim byłym Big Grin

sądze, że nie Wink
Odpowiedz
05-08-2016, 06:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2016, 06:31 przez SingSing.)
#70
RE: Seksdopasowanie
IG będąc na jakimkolwiek miejscu, z facetem bym się nie przespał. ;-)

Nawet raz...
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS