Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAk Was facetów zrozumiec
18-07-2016, 22:26,
#11
RE: JAk Was facetów zrozumiec
Jakiś sukces jest skoro odpisałeś....chociaż niekoniecznie na temat
Odpowiedz
19-07-2016, 19:31,
#12
RE: JAk Was facetów zrozumiec
A co tu pisać na temat, skoro wszystko jest jasne? Od wiek wieków wiadomo, że osoby żyjące w związkach fantazjują na temat kontaktów z obcymi osobami. Następstwem takich fantazji są pretensje i sceny zazdrości wobec partnera, który zapewne (i często tak jest) myśli czasem o tym samym. Złotym środkiem jest zaakceptowanie takiego stanu rzeczy i zrozumienie, że tego typu fantazje są czymś normalnym. Co innego realizowanie ich w rzeczywistości, tu trzeba się trochę zastanowić. Drugim biegunem są osoby samotne, które nie myslą o niczym innym, tylko o poznaniu tylko tej jednej i jedynej osoby na całe życie. Gdy się już tak stanie i trochę ochłoną, to wróć do początku posta.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
21-07-2016, 23:40, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2016, 23:40 przez Damiano90.)
#13
RE: JAk Was facetów zrozumiec
Moim zdaniem "AgAg" nie do końca zrozumiała o co mu chodziło.

Niektórzy tak mają ( w tym Ja) , że kłamstwo jest jedną z najgorszych rzeczy jakie można zrobić.
Co z tego , że tu chodziło tylko o potajemne rozmowy ..
Liczy się sam fakt oszustwa.

To jak potem "jej" zaufać skoro z czymś innym również może oszukać?!

Szczerość przede wszystkim w związku! Wink
Odpowiedz
22-07-2016, 11:11,
#14
RE: JAk Was facetów zrozumiec
Dokładnie Wink Popieram i ja Wink
Nieśmiały Team Speak

[Obrazek: widgetv2.php?ip=91.121.55.41&port=34558]
Odpowiedz
25-07-2016, 19:45,
#15
RE: JAk Was facetów zrozumiec
Ja jako nowy forumowicz, też coś dodam od siebie w tym wątku.
Zgadzam się również, że każde kłamstwo, oszukiwanie drugiej osoby, krętactwo dla własnych korzyści jest nie w porządku wobec drugiej osoby.

Przede wszystkim krzywdzi się drugą osobę kłamstwem i oszukiwaniem na różny sposób.
Jest zasada: prawda ponad wszystko i szczerość wobec drugiej osoby.
A to, że niektórzy nie stosują tej zasady, bo nie mają w sobie honoru, przyzwoitości i wolą kogoś zranić dla swoich korzyści, to już inna sprawa.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
30-07-2016, 21:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2016, 21:07 przez SingSing.)
#16
RE: JAk Was facetów zrozumiec
Pitolicie o tej prawdzie w związku i ciągle jesteście sami. Uwierz teoretyku jeden z drugim, że czasem warto niewiedzieć.
P.S. Jak można sobie dać samemu ksywkę "Osamotniony'? Może od razu "jestem pipą"? Pomyśl. Człowieku.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
30-07-2016, 22:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2016, 22:33 przez Osamotniony.)
#17
RE: JAk Was facetów zrozumiec
(30-07-2016, 21:03)SingSing napisał(a): Pitolicie o tej prawdzie w związku i ciągle jesteście sami. Uwierz teoretyku jeden z drugim, że czasem warto niewiedzieć.
P.S. Jak można sobie dać samemu ksywkę "Osamotniony'? Może od razu "jestem pipą"? Pomyśl. Człowieku.
A niby co ja takiego złego tu powiedziałem?
Uważasz, że okłamywanie, oszukiwanie kogoś kto na to nie zasłużył, jest w porządku wobec tej osoby? Rozumiem i zgadzam się, czasem lepiej nie wiedzieć, nie znać prawdy jeżeli to miałoby bardzo zaszkodzić.
Ale, żeby być wobec kogoś w porządku, traktować kogoś dobrze, warto się poczuwać do powiedzenia prawdy. A przynajmniej powinno się postępować wobec kogoś uczciwie, bo ktoś może na to zasługiwać.

Nie rozumiem tutaj zarzutów do mnie.

Akurat mój nick jest w porządku i adekwatny do rzeczywistego stanu osamotnienia.
Na pewno nikogo tym nie obrażam, dając sobie taki nick.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz
30-07-2016, 22:45,
#18
RE: JAk Was facetów zrozumiec
Sing...ale jedziesz po czarnych....
Odpowiedz
31-07-2016, 00:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2016, 00:26 przez SingSing.)
#19
RE: JAk Was facetów zrozumiec
Fucking smartfon. Napisałem się tyle i szlag wszystko trafił. Powtarzam więc. IG widzisz, że do gostka i tak nic nie dociera. Rozpisywać się nie będę, gdyż po rajdzie po słynnych barach Faliraki głupot móglbym nawypisywać. Osamotnionemu jednak czuję się zobowiązany odpisać. Weź się chłopie w garść, zamocz tu i tam, a jak spotkasz tą jedyną to przekonasz się od razu, że to właśnie ta. Tylko nie wyjeżdżaj jej od razu ze swoimi filozofiami, bo obśmieje Cię tylko. Co do nicka, frajerski jest i tyle. Sprawdź synonimy w słowniku to może zrozumiesz dlaczego.
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie.
Odpowiedz
31-07-2016, 11:59,
#20
RE: JAk Was facetów zrozumiec
(31-07-2016, 00:23)SingSing napisał(a): Fucking smartfon. Napisałem się tyle i szlag wszystko trafił. Powtarzam więc. IG widzisz, że do gostka i tak nic nie dociera. Rozpisywać się nie będę, gdyż po rajdzie po słynnych barach Faliraki głupot móglbym nawypisywać. Osamotnionemu jednak czuję się zobowiązany odpisać. Weź się chłopie w garść, zamocz tu i tam, a jak spotkasz tą jedyną to przekonasz się od razu, że to właśnie ta. Tylko nie wyjeżdżaj jej od razu ze swoimi filozofiami, bo obśmieje Cię tylko. Co do nicka, frajerski jest i tyle. Sprawdź synonimy w słowniku to może zrozumiesz dlaczego.
Nie wiem o co Ci chodzi, ale nie będę wdawał się w niepotrzebną dyskusję, bo szkoda na to energii.
Ja się Ciebie nie czepiałem i nie obrażałem i nie robię tego.

Trochę się zastanów, w jaki sposób do kogoś piszesz, bo to jest nieprzyjemne i nie miłe.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS