Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy da sie polubić samotność?
27-04-2014, 09:23,
#1
Czy da sie polubić samotność?
Kiedyś lubiłam byc sama ze sobą. Wydawało mi sie, ze to jest możliwe. Dzisiaj mam pewność, ze dłużej nie jestem w stanie tego znieść. Co robic?
Odpowiedz
27-04-2014, 15:11,
#2
RE: Czy da sie polubić samotność?
....A zauważ, jak prosto daje sie recepty na samotność...tylko jak z nich skorzystać?...prawie zawsze cos jest nie takie- albo za trudne albo wręcz niewykonalne Sad
Odpowiedz
12-05-2014, 09:48,
#3
RE: Czy da sie polubić samotność?
polubić - nie, ale da się z tym wytrzymać
Odpowiedz
14-05-2014, 17:45,
#4
RE: Czy da sie polubić samotność?
Masz na to jakis sposób? Smile Sad
Odpowiedz
22-05-2014, 23:38,
#5
RE: Czy da sie polubić samotność?
nie da się
Odpowiedz
24-06-2014, 14:38,
#6
RE: Czy da sie polubić samotność?
Dobre pytanie co robić? Zgadzam się że z Madeleaine - łatwo jest radzić na ten temat, myślę ze można się do samotności przyzwyczaić jak zresztą do innych sytuacji ale polubić to się chyba "tego" nie da Tongue
Odpowiedz
25-06-2014, 21:07,
#7
RE: Czy da sie polubić samotność?
czasem fajnie jest posiedzieć w samotności, czy w pojedynkę, ale w pewnym momencie ma sie już tego dość.
moze właśnie takie portale jak ten pozwalają uczynić pierwszy krok ku zmianom....? Smile
Odpowiedz
19-11-2014, 15:15,
#8
RE: Czy da sie polubić samotność?
Da się polubić i przyzwyczaićSmile
Odpowiedz
19-11-2014, 15:39,
#9
RE: Czy da sie polubić samotność?
Można ja polubić. Samotność ma sporo plusów. Trzeba sobie tylko je uświadomić i powtarzać. Oczywiście będą chwile trudne np. święta . Największy atut to czas dla siebie. Jak sobie znajdziemy ciekawe zajęcia, kurs, studia, to naprawdę nie ma czasu myśleć, jaki człek nieszczęśliwy, bo nikt go nie kocha Smile Ważna jest pasja w życiu. Ja się po prostu zajmuję tym co ciekawe, na co mam wpływ. Akurat na znalezienie faceta nie mam żadnego z uwagi na latka, szkoda więc tracić na to energii i pogrążać się w smutku. Smile
Odpowiedz
20-11-2014, 16:06,
#10
RE: Czy da sie polubić samotność?
Zazdroszcze podejcia do sprawy...mnie jakos juz wszystko wymknęło sie spod kontroli i wydaje mi się, ze juz kompletnie na nic nie mam wpływu, nie tylko na faceta Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS