Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
18-11-2011, 03:02,
#1
Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
Witam serdecznie...

nasze forum wystartowało...
no, właściwie to nie nasze, a Wasze... stąd też wielka prośba... piszcie w tym wątku o czym chcielibyście porozmawiać, co Was interesuje...

pozdrawiam
Darek Malinowski
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
22-11-2011, 15:21,
#2
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
Witam,
Bardzo fajne forum Smile

Jeśli mogę coś zasugerować, to może warto dodać wątek "przywitania", gdzie każdy nowy/ nowa mogliby się krótko przedstawić i zaznaczyć swoje "istnienie" Smile

Pozdrawiam!
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
22-11-2011, 15:24,
#3
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
Witam także Smile a jakże...

już się robi... z tymi powitaniami

pozdrawiam
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
22-11-2011, 15:24,
#4
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
Hej Smile witam na nowym forum Smile

jeśli forum się rozkręci to poproszę dział kulinaria, może znajdą się wśród singli także kucharze hobbiści Smile

22-11-2011, 15:31,
#5
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
Można coś takiego w Hobby zamieścić... na razie przyjmuję wszystkie ciekawe propozycje... potem się bardziej zamkniemy, bo co za dużo to niezdrowo Wink
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
22-11-2011, 22:04,
#6
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
...to ja z taką drobną uwagą: "Hade Park" zmienić na "Hyde Park" i będzie super :-)
22-11-2011, 23:37,
#7
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
(22-11-2011, 22:04)Wojtek napisał(a): ...to ja z taką drobną uwagą: "Hade Park" zmienić na "Hyde Park" i będzie super :-)

No fakt Smile coś mi w tym parku nie pasowało, ale jakoś sam na to nie wpadałem, wielkie dzięki
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
22-11-2011, 23:42,
#8
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
(22-11-2011, 23:37)maxy napisał(a): No fakt Smile coś mi w tym parku nie pasowało, ale jakoś sam na to nie wpadałem, wielkie dzięki

Spoko :-)
Ja mam ogromną radość w tym, że mogę obserwować początki tego Forum i przy okazji dać coś od siebie :-)
23-11-2011, 12:20,
#9
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
Ja się cieszę że mogłam sobie na nazwę wybrać moje imię Smile.
Kiedyś gdzieś próbowałam się zapisać i wszystkie wymyślone przeze mnie nazwy były już zajęte Big Grin
24-11-2011, 14:15,
#10
RE: Witamy na naszym Singlerelaxowym Forum
Fajnie, że powstało takie forum


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS