Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kołysanka na dobrą noc
29-03-2020, 21:10,
#1
Kołysanka na dobrą noc
... a nawet na "dobry wieczór".

Cześć. Jestem... Całkiem zwykła. Nie w rozpaczy, ale też i nie szczęśliwa. Mnóstwo różnych zajęć. Wady, zalety, pasje, marzenia. Smutki i radości. Dużo chodzę boso, nie noszę czapek, jeżdżę za szybko i prowadzę jedną ręką. Unikam lekarzy. Jestem fanką Magdy Gessler i zabraniam się z tego nabijać. Często uciekam w pracę. Na co dzień otoczona ludźmi, więc, gdy mam czas dla siebie lubię zniknąć. W lesie, nad rzeką albo w swojej piwnicy. Lubię stand-up, choć nigdy nie byłam na żywo. A chciałabym.
Dobrze gotuję. Choć, gdy nie mam dla kogo, brak mi motywacji. Nie lubię niespodzianek. Nawet te, które teoretycznie są miłe, to wielkie ryzyko w moim przypadku. Kwiaty tylko na łące. Mam koty.
Góralka z krwi i kości (choć akurat kości na mnie nie widać).

Gram, choć żadna ze mnie wirtuozka. Lepiej śpiewam, zwłaszcza białym głosem. A najlepiej wychodzi mi uczenie tego innych.

Szacunek, zaufanie, szczerość. Nie mam oczekiwań ani roszczeń. Możemy po prostu pogadać... Tak. Dobrze będzie po prostu pogadać. Ostatnio nie mogę już uciekać przed tą ciszą w pracę. Kwarantanna dobitnie mi przypomniała, że tak naprawdę czuje się upiornie samotna.

Więc... Jestem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Kołysanka na dobrą noc - przez Kołysanka - 29-03-2020, 21:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS