Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady dla singla
24-10-2019, 15:41,
#6
RE: Porady dla singla
No ja jestem praktycznie od zawsze SINGLEM, i sobie to cenię.
Bardziej z wyboru, ale, po części i z konieczności. Nie mam innego wyjścia za bardzo. Mając bardzo różne doświadczenia i relacje z kobietami, doszedłem po pewnym czasie do wniosku, że i tak jestem w takich sprawach bezsilny.
Musiałbym się znacznie tutaj rozpisać, żeby, szczegółowo przedstawić moje sytuacje z kobietami. I najczęściej nie było z tym dobrze. Wręcz nawet fatalnie w niektórych sytuacjach. A ja nigdy nie uszczęśliwiałem nikogo na siłę.
Nie szukałem, na siłę miłości, przyjaźni, relacji. Jak, w relacjach nie wychodziło, nie miało to sensu, to odpuszczałem, z bezsilności.
I myślę, że większość "SINGLI" mają taki stan z konieczności, ze niewłaściwego losu. Jest część takich ludzi, którzy są sami z wyboru, ale to też różnie bywa.
Początkowo część ludzi, żyjąc samotnie wcale tak nie chcieli, ale los im nie sprzyjał, nie dawał szansy, więc z czasem już tak wybrali, bo przywykli do takiego stanu.
Jeżeli przez dłuższy czas ludzie są sami, nie mają nikogo u boku, bo los im nie sprzyja, nie są w stanie tego zmienić, z bezsilności, to już w końcu wybierają taki stan i żyją.
Z tym że jedni to akceptują, nauczyli się to akceptować, a inni nie potrafią tego akceptować i to im ciągle przeszkadza, że są sami, że z nikim nie są.

To kwestia: akceptacji.

Ja od wielu lat już akceptuję "SINGIELSTWO", bo i tak nie mam "dobrego losu" do takich spraw. Nie raz się starałem, żeby było dobrze, na czymś mi, szczerze zależało, ale los nie chciał dobrze i był przeciwny temu.
No to ja w końcu zacząłem to akceptować, bo czułem się bezsilny.
I większość SINGLI jest w podobnej sytuacji.
Jestem SINGLEM i fajnie mi z tym.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Porady dla singla - przez Hades - 30-05-2015, 11:21
RE: Porady dla singla - przez jola131 - 26-07-2015, 20:35
RE: Porady dla singla - przez N4VV - 30-07-2015, 18:11
RE: Porady dla singla - przez pasqda - 01-08-2015, 17:12
RE: Porady dla singla - przez temnezor - 10-12-2018, 01:44
RE: Porady dla singla - przez Osamotniony - 24-10-2019, 15:41
RE: Porady dla singla - przez mactech - 19-03-2020, 15:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS