Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mężczyźni są z innej planety?
12-01-2013, 22:54,
#1
Mężczyźni są z innej planety?
czy naprawdę wszyscy faceci mają calkiem odmienne od kobiet spojrzenie na wiele spraw? czy nie potrafią zrozumieć kobiet - czy raczej nie chcą, bo tak im wygodniej??
Odpowiedz
13-01-2013, 09:20,
#2
RE: Mężczyźni są z innej planety?
nie chcą, bo tak im wygodniej Wink
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
Odpowiedz
13-01-2013, 10:00,
#3
RE: Mężczyźni są z innej planety?
Zapewne faceci zadają sobie te samo pytanie Wink '' dlaczego kobiety mają inne zdanie niż faceci ''Wink..
Odpowiedz
13-01-2013, 13:33,
#4
RE: Mężczyźni są z innej planety?
Gdybyśmy byli tacy sami, to byłoby nudno. Ja myślę że największe różnice spowodowane są tym że faceci mają inny system wartości a kobiety inny. Faceci są bardziej konkretni, myślą o wiele bardziej racjonalni i prosto niż kobiety
adeat invito ne quis discedere amore
Odpowiedz
14-01-2013, 09:14,
#5
RE: Mężczyźni są z innej planety?
Tak, mężczyźni są inni niż kobiety, myślą bardziej konkretnie, działają a nie rozmyślają. Mój bliski przyjaciel zawsze mi powtarza, żebym nie myslała tyle o czymś, tylko wzieła się w garść i coś zrobiła. coś w tym jest. poza tym każdy człowiek jest inny, nawet w obrębie tej samej płci różnie myślimy. ja różnię sie od koleżanek sposobem myślenia, np nie jestem materialistką, nie szukam pracy takiej by dobrze zarabiać, ale takiej w której bym lubiła to, co robię, ale nie wszyscy to rozumieją.
Odpowiedz
10-02-2013, 09:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2013, 15:02 przez Asia.)
#6
RE: Mężczyźni są z innej planety?
Właśnie mężczyźni myśla zupełni inaczej od kobiet i dlatego jest nam ciężko się porozumieć.
Odpowiedz
10-02-2013, 10:31,
#7
RE: Mężczyźni są z innej planety?
sushiyana, umiesz napisać post, który ma więcej niż jedno zdanie i nie zawiera reklamy??
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
Odpowiedz
10-02-2013, 18:04,
#8
RE: Mężczyźni są z innej planety?
Każdy jest inny. Każdy ma swoje zasady i poglądy. Owszem mężczyźni są bardziej zdecydowani, a kobiety zazwyczaj lubią dość długo się zastanawiać. Wydaje mi się, że nawet mocno zdecydowane kobiety nie są w stanie przebić zdecydowania i działania mężczyzn.
Odpowiedz
10-02-2013, 19:05,
#9
RE: Mężczyźni są z innej planety?
Ja jeszcze dodam, że mężczyźni posiadają tzw. pudełko nicości Big Grin Miejsce w mózgu, które pozwala mężczyźnie "myśleć o niczym" Wink Moja radosna twórczość jest wynikiem obejrzenia pewnego zabawnego widowiska stand up Wink
Odpowiedz
11-02-2013, 07:29,
#10
RE: Mężczyźni są z innej planety?
Owszem może i jesteśmy z różnych planet, ale czy są one aż tak odległe? Brak porozumienia nie zawsze jest wynikiem różnicy płci, to chyba bardziej zależy od charakteru i osobowości Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS