Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszedłem tam i kogoś poznałem, Wam też polecam!
01-04-2021, 01:25,
#1
Heart  Wszedłem tam i kogoś poznałem, Wam też polecam!
Hej wszystkim. Czytałem to forum już wcześniej, ale bez konta przez około 9 miesięcy, z przerwą od początku tego roku.
Nie sądziłem, że tak wiele osób zmaga się z samotnością, a jednak wchodząc tu, człowiek czuje się, jakby zawsze kogoś miał przy swoim boku.

Dlaczego założyłem teraz konto? Już tłumaczę i uprzedzam, że kieruję ten wpis z myślą o facetach.

Niektórzy mówią, że będą samotni do końca życia i tak niestety się dzieje. Pozwalają, by ich myśli nimi sterowały, gdzie powinno być na odwrót. Przyznaję się bez bicia, że ja też miałem podobnie po stracie kolejnej partnerki. Bardzo mnie to bolało i straciłem wszelkie chęci do życia. Pomyślałem sobie jednak, że skoro Bóg dał mi życie, to nie po to, bym je marnował wiecznym lamentem.

Kiedy już byłem gotów, wyszedłem do ludzi. Odnowiłem stare kontakty, które zaniedbałem, gdy byłem w związku. Z ponurego człowieka stałem się wesoły... ale wciąż singiel.
Kolega polecił portale randkowe. Spróbowałem kilku, ale nie wyszło. Jakiś czas temu wpadł mi w oko kolejny i postanowiłem dać mu szansę. Poznałem na nim wiele ciepłych kobiet, które wręcz kipiały zaangażowaniem, gdy chodziło o kwestię spotkania. Coś niesamowitego jak dla mnie.

Obecnie jestem w związku z kobietą, która wydaję się być tą jedyną, przy innych tego nie czułem. To forum mnie odmieniło, dlatego wpadłem tu, by podzielić się z Wami tą informacją i zachęcić Was do założenia konta w tym serwisie. Jak mnie się poszczęściło to i Wy możecie spróbować szczęścia. Smile

poznajmamuske.pl

Troszkę głupia nazwa, ale tylko z pozoru. Dużo kobiet szuka przygód, ale i znajdą się takie, które mają poważne zamiary.
Rejestracja jest darmowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS