Forum dla Singli i Samotnych
zdrada - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Faceci są z Marsa a kobiety z Venus? (https://forum.singlerelax.pl/forum-9.html)
+--- Dział: Zdrada (https://forum.singlerelax.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: zdrada (/thread-763.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


zdrada - marekburza - 23-07-2013

Witam Was wszystkich...
Wszedłem tu i chcialem Wam wszystkim opowiedzieć moja historię.
Jakieś 6 lat temu gdy szedłem jak codzień do pracy na przejściu dla pieszych zobaczyłem Ją pierwszy raz, tak głęboko i ciepło na mnie patrzyła...odrazu sie w Niej zakochalem...musiałem z Nią być i moje marzenie sie spełniło...to były najlepsze wakacje w moim życiu, Nasza miłość była ogromna, szalona, namietna i bezmyslna jak to często bywa...wszyscy mi wtedy mówili żebym uważał na Nią... Nie minął rok i była moja żona a w jej brzuchu było Nasze błogosławieństwo...skoro wszystko tak pięknie się układało to czemu to wszystko tak się skończyło...siedzę teraz sam, nie mogę widywac własnej córki, zostałem bez niczego, nikt nie chce ze mna rozmawiać...jestem skończony a ti wszystko dlatego bo moja żona zdradziła mnie dziesiątki razy? Pierwszy raz 3 miesiące po narodzinach małej a teraz znów jest z kimś innym nad morzem. .narobilem bardzo dużo głupot i nie wiem co dalej robić... Przepraszam za treść ale pisałem na kom.
Mam pytanie jak pogodzić sie ze zdrada?
Jak dalej żyć dalej kochając Ją...
Pozdrawiam Marek


RE: zdrada - Marek___x - 24-07-2013

Czes goij rany Marku. Jak Ciebie zdradzała to tak naprawdę Ciebie nie kochała. tylko czuła do Ciebie pociąg przez jakiś czas ale potem chciała próbować z innymi. Niektóre osoby sa użależnione od sexu i trzeba się ich wystrzegać. W obecnych czasach to kobiety częściej zdradzają i musisz o tym wiedzieć i chłodniej "kalkulować" swoje uczicia. Ja po rozstaniu z kobieta już 1,5 roku mam depresję, tak że jak nie będziesz w stanie funkcjonować musisz się udać do lekarza, da Ci antydepresanty które pozwolą CI bardziej z nadzieją patrzeć na przyszłość. Ją olej jak zdradzała to niech sobie znajdzie jelenia który znowu jej zaufa.
Trzymaj się !!!


RE: zdrada - Shrrine - 27-08-2013

Zdarzają sie i takie kobiety, które nie potrafia osiąść w jednych ramionach i ciągle zdaje im się że czegoś im brakuje.... wyliżesz się, potrzebujesz czasu, tylko dziecka szkoda Sad


RE: zdrada - kostka - 27-08-2013

(23-07-2013, 14:49)marekburza napisał(a): Witam Was wszystkich...
Wszedłem tu i chcialem Wam wszystkim opowiedzieć moja historię.
Jakieś 6 lat temu gdy szedłem jak codzień do pracy na przejściu dla pieszych zobaczyłem Ją pierwszy raz, tak głęboko i ciepło na mnie patrzyła...odrazu sie w Niej zakochalem...musiałem z Nią być i moje marzenie sie spełniło...to były najlepsze wakacje w moim życiu, Nasza miłość była ogromna, szalona, namietna i bezmyslna jak to często bywa...wszyscy mi wtedy mówili żebym uważał na Nią... Nie minął rok i była moja żona a w jej brzuchu było Nasze błogosławieństwo...skoro wszystko tak pięknie się układało to czemu to wszystko tak się skończyło...siedzę teraz sam, nie mogę widywac własnej córki, zostałem bez niczego, nikt nie chce ze mna rozmawiać...jestem skończony a ti wszystko dlatego bo moja żona zdradziła mnie dziesiątki razy? Pierwszy raz 3 miesiące po narodzinach małej a teraz znów jest z kimś innym nad morzem. .narobilem bardzo dużo głupot i nie wiem co dalej robić... Przepraszam za treść ale pisałem na kom.
Mam pytanie jak pogodzić sie ze zdrada?
Jak dalej żyć dalej kochając Ją...
Pozdrawiam Marek

Witam Marku. Ciekawa jestem jak Twoje sprawy? Czy widujesz córkę?


RE: zdrada - ixura - 28-08-2013

Też jestem tego bardzo ciekawa.


RE: zdrada - soledad58 - 30-08-2013

No hej Marku,
jak ułożyły się Twoje sprawy? Walczysz o swoje prawa względem córki? Z tego co napisałeś wynika, że winę za rozpad związku ponosi Twoja była a więc nie odpuszczaj. Masz córkę i to jest cenne a miłość do kobiety z czasem zblednie. A może spotkasz kogoś wartościowego i wszystko ułoży się. Tego życzę Ci z całego serca Wink
Pozdrawiam.


RE: zdrada - Rabitte - 16-09-2013

Mnie też ciekawi, jak układa Ci się w życiu i jak ma się twoje dziecko Wink


RE: zdrada - abudabi - 25-09-2013

Masz dziecko i to ono teraz powinno być dla Ciebie najważniejsze. Nie rozmyślaj nad tym co było tylko postaraj się ułożyć życie na nowo z inną kobietą.


RE: zdrada - Noke - 12-11-2013

Zdecydowanie potrzeba Ci czasu i to możliwie jak najwięcej.


RE: zdrada - Dunmer - 17-12-2013

Nie myśl o tej kobiecie, zrób wszystko by widywać się jak najczęściej z dzieckiem, to dla niego masz po co żyć