Forum dla Singli i Samotnych
na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Faceci są z Marsa a kobiety z Venus? (https://forum.singlerelax.pl/forum-9.html)
+--- Dział: Kobieta (https://forum.singlerelax.pl/forum-13.html)
+--- Wątek: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) (/thread-7.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - Ilonalane - 22-11-2011

może wreszcie ruszymy z dyskusją Wink

ja osobiście na sposób poruszania się, ręce, uśmiech i oczy...

a Wy?


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - ewcia25 - 22-11-2011

ja zwracam uwagę na dłonie, paznokcie i zdecydowanie wolę blondynówWink ech tak już mam


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - samotnica - 22-11-2011

wzrost, czystość i sposób wyrażania myśli.


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - Monika32 - 22-11-2011

Na pewno na to, czy ma jakieś zainteresowania, pasje... Z wyglądu oczywiście na oczy, uśmiech , i to, czy nie jest z higieną na bakier Wink


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - Monia - 22-11-2011

Oczywiście na dłonie ;-) (czyste) i oczy.


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - venus - 23-11-2011

musi mieć to "coś" w sposobie bycia , przedsiębiorczy , z dystansem do życia i siebie przede wszystkim , z pasją a co do wyglądu hmmm... przecież to przemija


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - vavis - 23-11-2011

Przepraszam, że się wtrącę ale zawsze sądziłem, że kobiety raczej boją się "przedsiębiorczych" facetów ze względu na brak "gwarantowanej stabilizacji" (zarówno finansowej jak i uczuciowej). Cecha przedsiębiorczości niesie za sobą skłonności do ryzykowania...

Chyba, że inaczej rozumiem cechę "przedsiębiorczy".


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - dana - 23-11-2011

Moim zdaniem większy kłopot mają przedsiębiorcze kobiety, bo często wybierają słabszych mężczyzn mając tendencję do opiekuńczości. Ale większość z nich marzy aby to one czasem mogły być poł kroku za mężczyzną, czyli żeby to on miał inicjatywę, był decyzyjny itp. To moim zdaniem między innnymi oznacza "przedsiębnorczy"


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - Meg - 23-11-2011

mi facet musi imponować, nie wybrałabym mało błyskotliwego, musi być rasowym facetem, a za takiego uważam tego który nie czuje zagrożenia u boku silnej osobowościowo kobiety...

fajnie jeśli będzie znał swoją wartość ale nie w mowie lecz sposobie bycia


RE: na co zwracamy uwagę u mężczyzn? :) - venus - 24-11-2011

a co do tych przedsiębiorczych mężczyzn to i owszem ma to coś na kształt predyzspozycji do ryzyka - ale ja do tych tradycjonalistek raczej nie należę , więc przewidywalny facet to nie dla mnie , nie oznacza to od razu faceta lekkomyślnego itp. a wracając do tej przedsiębiorczości myślałam o samodzielności , braniu spraw w swoje ręce, twórczym myśleniu i działaniu , pomysłach i ich zastosowaniu - nie przepadam za gdybaniem ani ciapowatymi facetami może dlatego że sama mam dynamiczny , czasami narwany temperament