Forum dla Singli i Samotnych
MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Ruszajmy Razem... (https://forum.singlerelax.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Wyjazdy Single Relax (https://forum.singlerelax.pl/forum-29.html)
+--- Wątek: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE (/thread-2038.html)

Strony: 1 2 3


MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - Maxy - 01-03-2019

Witam...

i o zdrowie pytam Smile
Po zdrowie zapraszam nad nasz piękny Bałtyk, gdzie można nawdychać się jodu i przyjąć odpowiednią dawkę witaminy D3 od naszego słoneczka.

Bardzo dłuuuuuuuuuuugi weekend majowy w Ustroniu Morskim już zaprasza:
https://singlerelax.pl/dla-singli/majowka2019-single-morze.html

Zaglądajcie, na wyjazd się umawiajcie Smile

pozdrawiam
Darek


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - DorotaK - 01-03-2019

Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - Maxy - 01-03-2019

(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

A Tobie to w głowie tylko balangi Wink
Byś się zajęła czymś pożytecznym Wink
...wydziergała sweterek na drutach
...uleppiła jakiś garnek z gliny!

Big Grin Big Grin Big Grin

pozdro
Darek


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - DorotaK - 01-03-2019

(01-03-2019, 09:35)Maxy napisał(a):
(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

A Tobie to w głowie tylko balangi Wink
Byś się zajęła czymś pożytecznym Wink
...wydziergała sweterek na drutach
...uleppiła jakiś garnek z gliny!

Big Grin Big Grin Big Grin

pozdro
Darek

Aleś trafił z propozycjami na człowieka bez umiejętności manualnychWink. Na balangi nie mogę się doczekać i jużWink.


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - Asia - 01-03-2019

(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

Dorotka ja z Tobą do świętowania zawsze i wszędzie Wink czy jest okazja, czy nie ma - zawsze zresztą można jakąś wymyślić Wink

Oczywiście do naszego świętowania przyjmiemy wszystkich chętnych, prawda?

Pogoda już zamówiona!! Będzie super Big Grin


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - DorotaK - 01-03-2019

(01-03-2019, 16:49)Asia napisał(a):
(01-03-2019, 06:27)DorotaK napisał(a): Jadę i wreszcie mam tu blisko, choć odległości mnie nie przerażają z zasady, gdy towarzystwo szykuje się fajne. A poza tym może poświętujemy też z Asią?WinkSmile.

Dorotka ja z Tobą do świętowania zawsze i wszędzie Wink czy jest okazja, czy nie ma - zawsze zresztą można jakąś wymyślić Wink

Oczywiście do naszego świętowania przyjmiemy wszystkjich chętnych, prawda?

Pogoda już zamówiona!! Będzie super Big Grin

Oczywiście to wyjazd singlowy grupowySmileWink. Single - morskie klimaty ubogacimy swoimiWink. Zakasujemy tą imprezę z szydełkującym DarkiemWinkSmile. Niech Mu będzie -szantującym na Mazurach.


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - Asia - 02-03-2019

Haha Dorota myślisz, że na Mazurach będą szydełkować? Wink To my mamy znacznie ciekawszy plan pobytu Big Grin taki bardziej dla młodych duchem Wink


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - DorotaK - 02-03-2019

Asiu na Mazurach z Darkiem, jak przesadzą ze wzmocnieniem integracji i mocno się rozbawią, to mogą też haftowaćWinkSmile. Czyli koła gospodyń wiejskich z robótkami ręcznymiSmile to pikusieWink. A wracając do Ustronia, to na wycieczce do Kołobrzegu (mojego ulubionego nadmorskiego miasta), jeśli będzie taka chęć grupy, to podejdziemy do miejsca, gdzie rybka z kutra "ląduje" od razu na patelnię i jest "palce lizać"Smile.


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - Asia - 03-03-2019

(02-03-2019, 08:01)DorotaK napisał(a): Asiu na Mazurach z Darkiem, jak przesadzą ze wzmocnieniem integracji i mocno się rozbawią, to mogą też haftowaćWinkSmile. Czyli koła gospodyń wiejskich z robótkami ręcznymiSmile to pikusieWink. A wracając do Ustronia, to na wycieczce do Kołobrzegu (mojego ulubionego nadmorskiego miasta), jeśli będzie taka chęć grupy, to podejdziemy do miejsca, gdzie rybka z kutra "ląduje" od razu na patelnię i jest "palce lizać"Smile.

Dorotka to ja już się nie mogę tej pyszniastej rybki doczekać Smile
A to jeszcze całe dwa miesiące Wink


RE: MAJÓWKA NAD MORZEM - USTRONIE MORSKIE - Inkac - 07-03-2019

Hejka, jedziemy ze śląska z kolezanka i chciałam spytac czy wybiera sie ktos okolic Katowic. Smile mozemy nawet dojechac do kogoś dalej.