Forum dla Singli i Samotnych
Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Świat wg Singla (https://forum.singlerelax.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Hyde Park dla Singli (https://forum.singlerelax.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Portale randkowe - Wasze doświadczenia (/thread-15.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Wojtek - 22-11-2011

Sympatia, Przeznaczeni, Dopasowani, eDarling, Foto-Randka, Be2 i długo by jeszcze wymieniać...
Jakie są Wasze doświadczenia z takimi portalami? Czy Waszym zdaniem rzeczywiście można tam poznać ciekawych ludzi, a może nawet odnaleźć miłość? A może my, homo-sapiens, jednak nie jesteśmy stworzeni do e-poznawania się i jednak potrzebna jest ta chemia, ta iskierka w oku aby nawiązać relację z drugim człowiekiem?
Jestem bardzo ciekaw Waszych opinii i doświadczeń.


RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Monika32 - 22-11-2011

Hej

Byłam jakiś czas na 2 portalach, można tam spotkać miłych ludzi, ale...właśnie, jest dokładnie tak jak piszesz. Moim zdaniem trzeba popatrzeć w oczy, usłyszeć głos, zobaczyć uśmiech... Portale randkowe być może pomagają w zaaranżowaniu spotkania (zwłaszcza tym samotnym i zapracowanym), ale to nie to samo, co poznanie się w "przypadkowy", "życiowy" sposób Smile Pozdrawiam!


RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Małgośka - 23-11-2011

Zgadzam się z Wami, ludzie muszą się przyciągać, wyszukać się w tłumie. Byłam przez pół roku zapisana do biura matrymonialnego bo na e-poznawanie się nie zdecydowałam. Byłam na 4 randkach z tego biura i nic, zawsze miło i sympatycznie ale brak tej iskry, brak przyciągania.



RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Wiera - 23-11-2011

Oj, ja też mam małe doświadczenie w temacie. Miałam kiedyś konto na pewnym bardzo popularnym portalu randkowym, niestety 80 % to byli panowie typu "czego oczy nie widzą.....", szukający "przyjaźni" ok. 29%, to panowie 20 lat starsi, pozostałe 1%, to już nawet nie pamiętam. Trochę mnie to zniesmaczyło. Mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie.


RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - amelia77 - 23-11-2011

Jestem zalogowana na 2 portalach randkowych, ale z pewnym dystansem podchodzę do tego. Doświadczenia mam różne, były i miłe spotkania, ale i też trafiłam na oszustów. Ludzie często koloryzują swoje profile, wymyślają pasje, zainteresowania, robią z siebie poliglotów, dodają sobie wzrostu itp. tylko po co? i tak rzeczywistość wszystko zweryfikuje... Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.


RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Wojtek - 23-11-2011

(23-11-2011, 20:15)amelia77 napisał(a): (...) Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.

Dawaj dawaj, dopóki SingleRelax nie prowadzi portalu randkowego to nie ma konkurencji Tongue


RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - amelia77 - 23-11-2011

(23-11-2011, 20:21)Wojtek napisał(a):
(23-11-2011, 20:15)amelia77 napisał(a): (...) Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.

Dawaj dawaj, dopóki SingleRelax nie prowadzi portalu randkowego to nie ma konkurencji Tongue

nie wymieniłeś tego portalu, to pewnie Ciebie jeszcze tam nie było:-))) a jak są tam fajni mężczyźni to i pewnie też fajne kobiety;-))) cafe.pl


RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Maxy - 23-11-2011

(23-11-2011, 20:21)Wojtek napisał(a):
(23-11-2011, 20:15)amelia77 napisał(a): (...) Jest jeden portal, w którym nie podaje się dużo informacji o sobie i tam poznałam kilku ciekawych i miłych mężczyzn. Nie będę robiła reklamy więc nie napiszę o jaki chodzi.

Dawaj dawaj, dopóki SingleRelax nie prowadzi portalu randkowego to nie ma konkurencji Tongue

a skąd wiesz, że nie prowadzi? Wink




RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Marita - 23-11-2011

Byłam na 5 portalach i nie poznałam ludzi, z którymi warto utrzymywać kontakt. Być może młode osoby mają większe szanse spotkać kogoś wartościowego. Ja mam również negatywne odczucia. Obecnie jestem tylko na jednym portalu i właściwie tylko dlatego, że jest opłacony nie zlikwidowałam jeszcze konta.


RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia - Swanna - 23-11-2011

Ja miałam konto na jednym portalu i niestety nie mam dobrych wspomnień, to nie dla mnie, wolę poznawać ludzi na "żywo", ale znam kilka małżeństw, które "poznały się" właśnie na takich portalach Smile nie ma więc reguły.