Forum dla Singli i Samotnych
SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - Wersja do druku

+- Forum dla Singli i Samotnych (https://forum.singlerelax.pl)
+-- Dział: Ruszajmy Razem... (https://forum.singlerelax.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Mini zloty (https://forum.singlerelax.pl/forum-30.html)
+--- Wątek: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK (/thread-1216.html)



SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - monia73 - 16-02-2015

~~Zapraszamy Wszystkich Singli z terenu Śląska do przyłączenia się do Grupy Wolnych Szczęśliwych. Zarówno tych zdeklarowanych Singli, którzy kochają ten statut i nie zamierzają go zmieniać jak również tych, którym przypadł on w udziale ale chętnie go zmienią ;))) Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 w Sosnowcu w Klubie Manufaktura - tuż obok Kiepury. Warunkiem przystąpienia do grupy i wzięcia czynnego udziału w jej życiu jest wstawiennictwo osobiste na przynajmniej jednym spotkaniu w ciągu miesiąca na w/w spotkaniu. O naszych wydarzeniach, spotkaniach, imprezach, wyjazdach itp można dowiedzieć się z profilu na fb - dostępnym tylko dla członków grupy. Zapraszam . Grupa istnieje od 10/2014 za nami już wspólne Andrzejki Sylwester kręgle dyskoteki koncerty itp


RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - Dobble - 10-02-2016

(16-02-2015, 13:00)monia73 napisał(a): ~~Zapraszamy Wszystkich Singli z terenu Śląska do przyłączenia się do Grupy Wolnych Szczęśliwych. Zarówno tych zdeklarowanych Singli, którzy kochają ten statut i nie zamierzają go zmieniać jak również tych, którym przypadł on w udziale ale chętnie go zmienią Wink)) Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 w Sosnowcu w Klubie Manufaktura - tuż obok Kiepury. Warunkiem przystąpienia do grupy i wzięcia czynnego udziału w jej życiu jest wstawiennictwo osobiste na przynajmniej jednym spotkaniu w ciągu miesiąca na w/w spotkaniu. O naszych wydarzeniach, spotkaniach, imprezach, wyjazdach itp można dowiedzieć się z profilu na fb - dostępnym tylko dla członków grupy. Zapraszam . Grupa istnieje od 10/2014 za nami już wspólne Andrzejki Sylwester kręgle dyskoteki koncerty itp

Witam,
Ja jestem z Zabrza i fajnie by było, jakby chociaz jedno spotkanko mogłoby się odbyć w Katowicach Smile co Wy na to?

Pozdrawiam, Basia


RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - Marek___x - 21-03-2016

Ja te jestem za!!!


RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - Czarna - 24-11-2018

i juz po spotkaniach? zmieniliscie miejsce czy dalej Sosnowiec?


RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - Marek___x - 25-11-2018

(24-11-2018, 22:23)Czarna napisał(a): i juz po spotkaniach? zmieniliscie miejsce czy dalej Sosnowiec?

dalej ...umawiamy się od 2015 ...ale jeszcze nie udało się spotkać Smile


RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - DorotaK - 17-12-2018

Marek to już się "nie spotkamy", jako "przyjaciółka" ulubieńca Ciechocinka?


RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - Czarna - 31-12-2018

Zdrowia duzo i usmiechu na ten Nowy Rok i by szczesliwie doczekac kolejnego roku...☺


RE: SINGLE - Wolni i Szczęśliwi ŚLĄSK - mateooo - 10-06-2021

Siemka jestem z Rybnika