Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
udawany singiel
05-02-2013, 21:59,
#1
Information  udawany singiel
bez tematu
05-02-2013, 22:08,
#2
RE: udawany singiel
Ja reaguję już kilka razy zgłaszałem takie informacje
adeat invito ne quis discedere amore
06-02-2013, 10:25,
#3
RE: udawany singiel
Ja też zgłaszam do moderatora, ale widać zakładają kolejne loginy i kolejne... ;(
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra - Ty jesteś Pilotem"
[Michael Altshuler]
06-02-2013, 10:37,
#4
RE: udawany singiel
Coś mi sie wydaje, że Marcel to taki udawany singiel... szkoda, bo ciekawie pisze...
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-02-2013, 11:53,
#5
RE: udawany singiel
tak jest ok
06-02-2013, 11:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2013, 12:01 przez DeeDee.)
#6
RE: udawany singiel
możesz mieć rację. Możliwe, że spamerzy przejmują mało używane konta forumowiczów i używają ich do spamu (vide Mario)


Maxy, Robert (MODERATORZY) - obudźcie się i zainteresujcie tym, co dzieje się z forum!!!!
Prawdziwie szczęśliwi są ci, którzy sami zdobyli własne szczęście.
06-02-2013, 23:04,
#7
RE: udawany singiel
Siła w grupie. Piszcie do moderatorów(ja już napisalam, ponownie). Znam datę tego "ataku". Jest na głównej stronie na dole 28.10.2012 - 99 osób online i tak bylo codziennie przez jakiś czas. Jakieś cholerne boty, chyba. Wtedy zasiali ziarno, a teraz zbieramy plony/reklamy/.
06-02-2013, 23:45,
#8
RE: udawany singiel
Ecchhh...
Jesteście przewrażliwione Wink
Co jakiś czas robimy do naszych użytkowników mailing reklamujący forum... i wtedy zainteresowanie rośnie wielokrotnie, stąd też rekordowe dni.
Część z tych odwiedzających zostaje na dłużej... ale większość po prostu pojawia się gościnnie...

pozdro
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
07-02-2013, 12:45,
#9
RE: udawany singiel
(06-02-2013, 23:45)Maxy napisał(a): Ecchhh...
Jesteście przewrażliwione Wink
Co jakiś czas robimy do naszych użytkowników mailing reklamujący forum... i wtedy zainteresowanie rośnie wielokrotnie, stąd też rekordowe dni.
Część z tych odwiedzających zostaje na dłużej... ale większość po prostu pojawia się gościnnie...

pozdro
Maxy
Gdyby babcia miała wąsy..... Maxy!? Rozumiem, że Ci wasi użytkownicy do których mail'ujecie, to tak z zasady nie intersują się forum, ale za to intersują się stroną w taki sposób w jaki normalnemu użytkownikowi netu nie przyszłoby to do głowy. Można i tak, ale nie bądźmy naiwni.
07-02-2013, 21:53,
#10
RE: udawany singiel
(07-02-2013, 12:45)Wiera napisał(a):
(06-02-2013, 23:45)Maxy napisał(a): Ecchhh...
Jesteście przewrażliwione Wink
Co jakiś czas robimy do naszych użytkowników mailing reklamujący forum... i wtedy zainteresowanie rośnie wielokrotnie, stąd też rekordowe dni.
Część z tych odwiedzających zostaje na dłużej... ale większość po prostu pojawia się gościnnie...

pozdro
Maxy
Gdyby babcia miała wąsy..... Maxy!? Rozumiem, że Ci wasi użytkownicy do których mail'ujecie, to tak z zasady nie interesują się forum, ale za to intersują się stroną w taki sposób w jaki normalnemu użytkownikowi netu nie przyszłoby to do głowy. Można i tak, ale nie bądźmy naiwni.

Skory Ty wszystkowiedząca Wiero, wiesz wszystko lepiej, wiesz co inni robią, wiesz co inni myślą, wiesz jak się zachowują na forum, wiesz po co tu przychodzą... to po co mi zawracasz gitarę... nie siej niepotrzebnego zamętu...

To co piszesz, to Twoje gdybania nie potwierdzone żadną wiedzą... niestety szkoda na to czasu...

pozdro
Maxy
życie jest jak pudełko czekoladek, jak zjesz całe... to będzisz mieć zatwardzenie!
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS