Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portale randkowe - Wasze doświadczenia
20-02-2014, 15:38,
#71
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Ja korzystam przykładowo z epolishwife.com i jestem zadowolonaSmile ciekawy ten portalik jestSmile
Odpowiedz
21-02-2014, 08:56,
#72
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Pytam się, gdzie jest mod tego forum, co robi jak inni piszą takie teksty, jego modzi też spali?
40 lat minęło jak jeden dzieńCiii
Odpowiedz
06-04-2016, 13:09,
#73
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
również jakis czas temu założyłam sobie konto na portalu, znacznie mniej popularnym niz sympatia, bo jest to ezeo.pl, kierowała mna chyba samotność i zazdrość, bo jak te wszystkie pary poznały się przez internet to i ja chciałam spróbować. Jak na razie ciągle czekam, liczę że uda mi się w końcu kogoś odnaleźć
Odpowiedz
15-04-2016, 19:37,
#74
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
taaa.... ja bym na to nie liczyła ...
Odpowiedz
26-05-2019, 19:00,
#75
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Same złe. Sad Faceci na portalach randkowych są wyzbyci z jakichkolwiek uczuć. Traktują dziewczyny jak zabawki. Jest się tylko ich kolejną ''zdobyczą'' na liście. Egoiści jakich świat nie widział. Będą pisać/spotykać się do póki nie pojawi się na horyzoncie nowy profil laski z dłuższymi nogami, węższą talią lub większym biustem. Na portalach można nabawić się depresji, obniżyć swoją samoocenę do zera, stracić wiarę w sens nawiązywania znajomości. Z każdym kolejnym kontaktem-niewypałem czułam się coraz brzydsza, coraz głupsza, coraz mniej warta. Skończyło się na stanie depresyjnym. Portale ( faceci na portalach ) nie są warci tego żeby tak się czuć.
Odpowiedz
29-05-2019, 01:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2019, 01:39 przez kaysten.)
#76
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
korzystałem z https://erodate69.pl oraz https://filtrowo.pl - na tym pierwszym 2 spoko laski poznałem ale nic miedzy nami takiego nie bylo, a na tym drugim z taką prostytutką się spotkałem że szkoda gadać
Odpowiedz
30-05-2019, 12:20,
#77
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
(26-05-2019, 19:00)Katarzyna91 napisał(a): Same złe. Sad Faceci na portalach randkowych są wyzbyci z jakichkolwiek uczuć. Traktują dziewczyny jak zabawki. Jest się tylko ich kolejną ''zdobyczą'' na liście. Egoiści jakich świat nie widział. Będą pisać/spotykać się do póki nie pojawi się na horyzoncie nowy profil laski z dłuższymi nogami, węższą talią lub większym biustem. Na portalach można nabawić się depresji, obniżyć swoją samoocenę do zera, stracić wiarę w sens nawiązywania znajomości. Z każdym kolejnym kontaktem-niewypałem czułam się coraz brzydsza, coraz głupsza, coraz mniej warta. Skończyło się na stanie depresyjnym. Portale ( faceci na portalach ) nie są warci tego żeby tak się czuć.

To poznawaj facetow w realu. Nie widze problemu.
Odpowiedz
20-08-2019, 17:40,
#78
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
Nie korzystałam z żadnego portalu randkowego, ponieważ zawsze byłam uprzedzona do takich stron. Boję się, że zostanę oszukana, poza tym nie jestem już najmłodsza i nie wierzyłam, że ktoś może się mną zainteresować. Na jakiejś stronie trafiłam na Centrum Zapoznawcze Zolyty i dowiedziałam się, że z tego biura korzysta dużo osób w moim wieku. Postanowiłam spróbować, udałam się do biura w Katowicach i podpisałam umowę, pani Ania zaczęła poszukiwania kandydata dla mnie i udało się poznałam Franciszka i planujemy ślub. Chcemy zaprosić panią Anię na niego, bo to dzięki niej się poznaliśmy, a takich par jak my połączyła już wiele. Polecamy wam to biuro, na pewno również dla was ktoś się znajdzie.
Odpowiedz
20-08-2019, 18:40,
#79
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
To biuro matrymonialne jest bardzo drogie.a czy lepsza taka firma szukania drugiej polowki niz portale randkowe?? Nie wiem....
Wg mnie najlepiej jest poznawac ludzi na forach i spotykając się w realu.

(30-05-2019, 12:20)tajemnicza napisał(a):
(26-05-2019, 19:00)Katarzyna91 napisał(a): Same złe. Sad Faceci na portalach randkowych są wyzbyci z jakichkolwiek uczuć. Traktują dziewczyny jak zabawki. Jest się tylko ich kolejną ''zdobyczą'' na liście. Egoiści jakich świat nie widział. Będą pisać/spotykać się do póki nie pojawi się na horyzoncie nowy profil laski z dłuższymi nogami, węższą talią lub większym biustem. Na portalach można nabawić się depresji, obniżyć swoją samoocenę do zera, stracić wiarę w sens nawiązywania znajomości. Z każdym kolejnym kontaktem-niewypałem czułam się coraz brzydsza, coraz głupsza, coraz mniej warta. Skończyło się na stanie depresyjnym. Portale ( faceci na portalach ) nie są warci tego żeby tak się czuć.

To poznawaj facetow w realu. Nie widze problemu.
Odpowiedz
20-08-2019, 18:41,
#80
RE: Portale randkowe - Wasze doświadczenia
To biuro matrymonialne jest bardzo drogie.a czy lepsza taka firma szukania drugiej polowki niz portale randkowe?? Nie wiem....
Wg mnie najlepiej jest poznawac ludzi na forach i spotykając się w realu.

(30-05-2019, 12:20)tajemnicza napisał(a):
(26-05-2019, 19:00)Katarzyna91 napisał(a): Same złe. Sad Faceci na portalach randkowych są wyzbyci z jakichkolwiek uczuć. Traktują dziewczyny jak zabawki. Jest się tylko ich kolejną ''zdobyczą'' na liście. Egoiści jakich świat nie widział. Będą pisać/spotykać się do póki nie pojawi się na horyzoncie nowy profil laski z dłuższymi nogami, węższą talią lub większym biustem. Na portalach można nabawić się depresji, obniżyć swoją samoocenę do zera, stracić wiarę w sens nawiązywania znajomości. Z każdym kolejnym kontaktem-niewypałem czułam się coraz brzydsza, coraz głupsza, coraz mniej warta. Skończyło się na stanie depresyjnym. Portale ( faceci na portalach ) nie są warci tego żeby tak się czuć.

To poznawaj facetow w realu. Nie widze problemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS