Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LATO W KRYNICY
15-03-2019, 10:50,
#1
LATO W KRYNICY
Zapraszamy na letni wypoczynek do Krynicy - Morskiej Krynicy, tej nad Bałtykiem naszym pięknym Big Grin

Będziemy plażą spacerować i drinki z palemkami kosztować...
Hotel Neptun na nas czeka - tuż przy plaży się znajduje Smile
A w Krynicy jest uroczo - można dziki spotkać nocą Wink

Wakacje w Krynicy pod opieką Ewy lub moją - kto jedzie?

Zapisy i szczegóły tutaj:
https://singlerelax.pl/dla-singli/single...a2019.html

----
Asia

Joanna Pietrzak-Malinowska
Wypoczynek dla Singli - Single Relax
http://singlerelax.pl
23-03-2019, 15:55,
#2
RE: LATO W KRYNICY
Wypadałoby się również przywitać. Witam serdecznie wszystkich, którzy mają zamiar spędzić ze mną w Krynicy, tych którzy się już zapisali i tych, którzy się jeszcze wahają. Piszcie, odzywajcie się na forum, będzie nam wszystkim miło. Pozdrawiam i do zobaczenia.
26-03-2019, 20:28,
#3
RE: LATO W KRYNICY
Przepraszam, zakradł się błąd w poprzednim wpisie, poprawiam "którzy mają zamiar spędzić ze mną swój wolny czas w Krynicy"
31-03-2019, 21:51,
#4
RE: LATO W KRYNICY
Halo, halo. Co tak smutno? Nikt się nie odzywa, oprócz opiekunów. Odezwijcie się, będzie nam miło.
05-04-2019, 15:46,
#5
RE: LATO W KRYNICY
(31-03-2019, 21:51)ewakoordynator napisał(a): Halo, halo. Co tak smutno? Nikt się nie odzywa, oprócz opiekunów. Odezwijcie się, będzie nam miło.

Halo., halo !!!
Wcale nie jest smutno ., mamy piękną wiosnę .., niebawem upragnione lato .., no i upragniony urlop .., nie ma powodu do smutku .., do zobaczenia w Krynicy
24-04-2019, 19:54,
#6
RE: LATO W KRYNICY
Witam
Wybieram się na koniec sierpnia do Krynicy. Będę jechał samochodem. Jeżeli są chętni na wspólną podróż to piszcie.
Pozdrawiam
15-05-2019, 17:47,
#7
RE: LATO W KRYNICY
Cześć Wam, coraz bliżej terminu wyjazdu, jeszcze 2 miesiące i troszeczkę, a ja jeszcze nie wiem z kim jadę i jak tam dojadę. Może ktoś jedzie do Krynicy 27 lipca samochodem przez Bydgoszcz albo z Gdańska? Pozdrawiam tych, którzy się już zapisali i tych , którzy się jeszcze zastanawiają.
19-05-2019, 18:50,
#8
RE: LATO W KRYNICY
(15-05-2019, 17:47)ewakoordynator napisał(a): Cześć Wam, coraz bliżej terminu wyjazdu, jeszcze 2 miesiące i troszeczkę, a ja jeszcze nie wiem z kim jadę i jak tam dojadę. Może ktoś jedzie do Krynicy 27 lipca samochodem przez Bydgoszcz albo z Gdańska? Pozdrawiam tych, którzy się już zapisali i tych , którzy się jeszcze zastanawiają.

Witaj ! Będę jechała do Krynicy z Wągrowca przez Bydgoszcz., Jadę sama , możesz zabrać się ze mną...
Pozdrawiam....
19-05-2019, 18:57,
#9
RE: LATO W KRYNICY
To super,dziękuję, zadzwonię do ciebie bliżej terminu. Oczywiście dokładam się do paliwa.Pozdrawiam
19-05-2019, 19:28,
#10
RE: LATO W KRYNICY
(19-05-2019, 18:57)ewakoordynator napisał(a): To super,dziękuję, zadzwonię do ciebie bliżej terminu. Oczywiście dokładam się do paliwa.Pozdrawiam

Będziemy w kontakcie -Smile
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS