Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SYLWESTER W CHAŁUPKACH
27-10-2018, 20:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2018, 20:58 przez DorotaK.)
#11
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Jest problem Marku, bo w tym spa nie ma wanny z hydromasażem, a są balie, w których przyjmuje się piwko zewnętrznie i wewnętrznieWink. Jeżeli rozważymy opcję koedukacji to wątpię, aby poza własną pamięcią ktoś chciałby się uwiecznić przez fotkęSmile. Przy żeńskiej opcji też może być atrakcyjnie, gdy piwko będzie serwować męska obsługaSmile. Ja się nie deklaruję na foto, bo nie dotrzymaliście słowa z utrwalania pobytu w Krynicy tłumacząc się pokrętnie.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
27-10-2018, 21:17,
#12
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(27-10-2018, 20:57)DorotaK napisał(a): Jest problem Marku, bo w tym spa nie ma wanny z hydromasażem, a są balie, w których przyjmuje się piwko zewnętrznie i wewnętrznieWink. Jeżeli rozważymy opcję koedukacji to wątpię, aby poza własną pamięcią ktoś chciałby się uwiecznić przez fotkęSmile. Przy żeńskiej opcji też może być atrakcyjnie, gdy piwko będzie serwować męska obsługaSmile. Ja się nie deklaruję na foto, bo nie dotrzymaliście słowa z utrwalania pobytu w Krynicy tłumacząc się pokrętnie.

..dobrze ponegociujemy na ceichocinku bo tu boje się pisać ..bo to forum nie do gadania a do umawiania i tylko dla tych co jadą ...a ja nie jadę .....tak że ...
28-10-2018, 09:51,
#13
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Lepiej Marek się zapisz. Kamil się skusił i super.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
28-10-2018, 14:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2018, 14:22 przez Marek___x.)
#14
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(28-10-2018, 09:51)DorotaK napisał(a): Lepiej Marek się zapisz. Kamil się skusił i super.

,,,,w tym roku wybieram się na bal do sanatorium do ciechocinka ..poztym nie ma jedynek i nie byłby jak sprowadzać do pokoju celem upicia kandydatek na żonę Smile,,,ale bawcie się dobrze i jednego za mnie tam proszę ,,,,
29-10-2018, 08:12,
#15
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witam serdecznie wszystkich, którzy wybierają się do Chałupek na weekend sylwestrowy i na sam Sylwester. Cieszę się, że zdecydowaliście się na wyjazd, aby razem spędzić ten wyjątkowy weekend. Kto już był, to wie, że takie wyjazdy mają swój klimat i jest co wspominać. Do zobaczenia- Wasza opiekunka grupy Ewa.
03-11-2018, 22:33,
#16
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witajcie moi drodzy, cieszę się bardzo na myśl że się spotkamy znowu w Chałupkach, miło będzie zobaczyć znajome twarze i poznać nowych "singlasów" - fajne określenie Darku Smile Dorotko cieszę się że się znowu spotkamy od Wrocławia tyle czasu minęło Smile ale i Krynica będzie obficie reprezentowana Smile szkoda niezmiernie jednak że Marko się wymiksował bo w Krynicy mówił co innego Smile był chętnySmile Pozdrawiam serdecznie.
04-11-2018, 06:46, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2018, 10:10 przez DorotaK.)
#17
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(03-11-2018, 22:33)basia d napisał(a): Witajcie moi drodzy, cieszę się bardzo na myśl że się spotkamy znowu w Chałupkach, miło będzie zobaczyć znajome twarze i poznać nowych "singlasów" - fajne określenie Darku Smile Dorotko cieszę się że się znowu spotkamy od Wrocławia tyle czasu minęło Smile ale i Krynica będzie obficie reprezentowana Smile szkoda niezmiernie jednak że Marko się wymiksował bo w Krynicy mówił co innego Smile był chętnySmile Pozdrawiam serdecznie.

Basiu super, że spędzimy czas w Chałupkach. Patrząc na kalendarz to miesiąc z "okładem". Zastanawiam się, czy nie przedłużyć sobie pobytu o dzień lub dwa (to zależy od dostępności miejsca noclegowego w Zamku) i na "własną rękę" zwiedzić Ostrawę. Autobus ma przystanek na rynku w Bohuminie. Jeśli pomysł się komuś spodoba, to zawsze grupowo raźniej. Pozdrawiam ciepło znanych mi i nieznanych przyszłych Uczestników imprezy w Chałupkach oraz Opiekunów grupy singlasówWinkSmile.
"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko (prawieWink - to moje) prostuje" Phyllis D.
15-11-2018, 20:19,
#18
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Halo, halo , z tego co wiem to grupa się tworzy, a tu cisza na eterze. Przywitajcie się ładnie, będzie nam wszystkim raźniej. Pozdrawiam Ewa
15-11-2018, 22:28,
#19
RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
Witam wszystkich serdecznie Smile i do zobaczenia w pięknym zamku w Chałupkach ,wiem co piszę Wink jadę tam drugi raz SmilePozdrawiam Tomek Smile
16-11-2018, 10:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2018, 10:50 przez mona.)
#20
Smile  RE: SYLWESTER W CHAŁUPKACH
(15-11-2018, 22:28)Tomaszek72 napisał(a): Witam wszystkich serdecznie Smile i do zobaczenia w pięknym zamku w Chałupkach ,wiem co piszę Wink jadę tam drugi raz SmilePozdrawiam Tomek Smile

Tomku w pełni się z Tobą zgadzam Smile
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS