Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to prawda?
16-12-2017, 19:33,
#1
Czy to prawda?
Witam po 5 latach mojej nieobecności. Chciałbym zadać Wam pytanie na którą odpowiedź czekam od 6 lat, a która może odmienić moje życie. Wszystko ma swój początek w 2011 roku. Interesowałem się wówczas tematem uwodzenia kobiet. Duźo w tym siedziałem (dużo teorii, a praktyki zero), aż natrafiłem na nagranie w którym jeden z uwodzicieli powiedział, że wszystkie kobiety są biseksualne. Na słowo jednego faceta bym nie zawierzył, ale zaniepokoił mnie ten fakt i zacząłem szukać w internecie informacji na ten temat i natrafiłem na podobne twierdzenia. A to, że większość kobiet jest biseksualna, a to, że spora część heteroseksualnych kobiet ma w ciągu swojego życia popędy do swojej płci, ale to co najbardziej utwierdziło w moim przekonaniu, że może być to prawdą była przeczytana książka Mateusza Grzesiaka. Chodzi o książkę "Alpha Male" gdzie autor pisze, że przy pomocy pewnych tricków z NLP można każdą kobietę zamienić w biseksualistkę i zaciągnąć ją w ten sposób do trójkąta. Moje życie zmieniło się nie do poznania. Z wesołego chłopaka zmieniłem się we wrak człowieka. Zdarzało mi się nawet płakać po nocach i mieć myśli samobójcze. Jedynie co mnie powstrzymało przed samobójstwem był fakt, że nie odrzucam całkowicie hipotezy o istnieniu boga\bogów. Nie wiem czy bóg istnieje czy nie. Więc mam sobie ten pierwiastek lęku przed piekłem. Być może forum nie jest dobrym miejscem na takie pytanie. Na pewno lepiej iść z tym do seksuologa, ale zwyczajnie nie mam na razie pieniędzy na wizytę. Lata mijają a ja mam na karku 26 lat, więc nie obejrzę się kiedy stuknie 30-stka.
Odpowiedz
26-06-2018, 11:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2018, 20:50 przez Asia.)
#2
RE: Czy to prawda?
Moim zdaniem kwestii orientacji nie można rozpatrywać tylko zero-jedynkowo. Nic nie jest ani w 100% białe ani w 100% czarne.
Odpowiedz
18-04-2019, 00:01,
#3
RE: Czy to prawda?
Trójkątów kompletnie nie rozumiem. Co do kobiet, sądzę, że nie wszystkie są biseksualne. Ale nawet przyjmując że tak jest...w czym problem? Jeśli biseksualna kobieta pokocha Ciebie powinna być Ci wierna.
Odpowiedz
04-06-2019, 20:35,
#4
RE: Czy to prawda?
(16-12-2017, 19:33)anonimowy napisał(a): Witam po 5 latach mojej nieobecności. Chciałbym zadać Wam pytanie na którą odpowiedź czekam od 6 lat, a która może odmienić moje życie. Wszystko ma swój początek w 2011 roku. Interesowałem się wówczas tematem uwodzenia kobiet. Duźo w tym siedziałem (dużo teorii, a praktyki zero), aż natrafiłem na nagranie w którym jeden z uwodzicieli powiedział, że wszystkie kobiety są biseksualne. Na słowo jednego faceta bym nie zawierzył, ale zaniepokoił mnie ten fakt i zacząłem szukać w internecie informacji na ten temat i natrafiłem na podobne twierdzenia. A to, że większość kobiet jest biseksualna, a to, że spora część heteroseksualnych kobiet ma w ciągu swojego życia popędy do swojej płci, ale to co najbardziej utwierdziło w moim przekonaniu, że może być to prawdą była przeczytana książka Mateusza Grzesiaka. Chodzi o książkę "Alpha Male" gdzie autor pisze, że przy pomocy pewnych tricków z NLP można każdą kobietę zamienić w biseksualistkę i zaciągnąć ją w ten sposób do trójkąta. Moje życie zmieniło się nie do poznania. Z wesołego chłopaka zmieniłem się we wrak człowieka. Zdarzało mi się nawet płakać po nocach i mieć myśli samobójcze. Jedynie co mnie powstrzymało przed samobójstwem był fakt, że nie odrzucam całkowicie hipotezy o istnieniu boga\bogów. Nie wiem czy bóg istnieje czy nie. Więc mam sobie ten pierwiastek lęku przed piekłem. Być może forum nie jest dobrym miejscem na takie pytanie. Na pewno lepiej iść z tym do seksuologa, ale zwyczajnie nie mam na razie pieniędzy na wizytę. Lata mijają a ja mam na karku 26 lat, więc nie obejrzę się kiedy stuknie 30-stka.

Według mnie nie masz się czego obawiać? z własnego doświadczenia: czasami podczas pieszczot zdarza mi się wyobrażać sobie seks z inną kobietą. Dla mnie jest to normalne. Każdy w łóżku ma swoje "filmy" według mnie jest to zdrowe. Osoby, które tego nie potrafią biorą się za zdrady. Druga sprawa to fakt, że w dzisiejszych czasach coraz mniej "mężczyzn" chyba każdy wie o czym mówię. Więc też nie dziwię się, że kobiety wolą kobietę niż mężczyznę. Jestem świeżo upieczoną singielką po związku z alkoholikiem ? 26 na karku 30tka tuż tuż pozdrawiam i głowa do góry!
Odpowiedz
19-09-2023, 19:51,
#5
RE: Czy to prawda?
To ja anonimowy. Skasowałem emaila więc stąd nowe konto. Niewiele w moim życiu zmieniło się. Pamiętam, że tu najbardziej wylałem z siebie co leży mi na sercu. Dzisiaj mam 32 lata i wciąż w tej kwestii o której tu poruszyłem mam nadal mętlik w głowie. Byłem u seksuologa i wciąż nie wiem co o tym myśleć. Nie chcę być w związku gdyż boję się, że owa hipoteza jest prawdą. Odpycham od siebie myśli o samobójstwie. Jest mi cholernie smutno, że muszę żyć w takim świecie. Natury kobiet nie zmienię, więc wolę być sam. Co nocy płaczę. Nie wiem jak zapomnieć o kobietach i zacząć w końcu żyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS