Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
18-10-2014, 17:06,
#1
Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Wciąż się nad tym zastanawiam. Czy są jeszcze gdzieś prawdziwi dżentelmeni, czuli, romantyczni, odpowiedzialni, wierni, uczciwi, tacy dla których kobieta jest najważniejsza. Czy większość z nich to niedojrzali chłopcy, którzy szukają tylko przygód? Czy oczekuję niemożliwego? Nie chcę księcia na białym koniu, chcę kogoś kto pokocha mnie taką jaka jestem. Coraz bardziej obawiam się, że nie spotkam nikogo wartościowego…
Odpowiedz
18-10-2014, 21:19,
#2
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Pewnie, że są, tylko trafiają na dziewczyny szukające przygód Wink Pozdrawiam!
Odpowiedz
17-07-2015, 22:08,
#3
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Albo w ogóle nie trafiają, ale pewne jest, że gdzieś są na pewnoSmile
Odpowiedz
23-07-2015, 00:24,
#4
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
@gitarzysta dobrze mówi.

Jeżeli są to niestety trafiają na nieodpowiednią dziewczynę takie to zrządzenie losu ...

Tak samo teraz mężczyźni mogą uznać np. patrząc jak co niektóre się zachowują np. na dyskotekach i tak samo się wydaje , że nie ma takich "normalnych" Kobiet jest coraz mniej. Smile
Odpowiedz
02-08-2015, 16:17,
#5
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
(18-10-2014, 21:19)gitarzysta napisał(a): Pewnie, że są, tylko trafiają na dziewczyny szukające przygód Wink Pozdrawiam!

No, a te wartościowe dziewczyny z kolei trafiają na oszołomów i w ten oto sposób następuje równowaga w przyrodzie... Huh

Nie, a tak na serio to podbijam pytanie autorki posta, faktycznie jest dramat jakiś...Dodgy
Odpowiedz
15-08-2015, 17:35,
#6
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Pewnie że są wartościowe kobiety i wartościowi mężczyźni ... tylko siedzą w domu ich nie widać i ciężko znaleźć...
Odpowiedz
24-08-2015, 17:47,
#7
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Pewnie są tylko zakamuflowaniSmile
Odpowiedz
02-10-2015, 09:55,
#8
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Są tylko trzeba wiedzieć jak ich szukać... najważniejszy wspólny cel... jeśli kobieta poszukująca związku trafia na faceta chcącego tylko seksu, to szybko znajomość się kończy bo to nie jest to czego oboje chcą. Są jeszcze inne czynniki które wpływają na relacje partnerskie jak np zazdrość, brak prowadzenia ze strony mężczyzny, albo np desperacka chęć wejścia w związek szczególnie tyczy się to facetów Undecided
Odpowiedz
12-10-2015, 20:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2015, 20:57 przez Mika.)
#9
RE: Myślę że są....jednak szukać go? To trudne....
(02-10-2015, 09:55)Lechuuu napisał(a): Są tylko trzeba wiedzieć jak ich szukać... najważniejszy wspólny cel... jeśli kobieta poszukująca związku trafia na faceta chcącego tylko seksu, to szybko znajomość się kończy bo to nie jest to czego oboje chcą. Są jeszcze inne czynniki które wpływają na relacje partnerskie jak np zazdrość, brak prowadzenia ze strony mężczyzny, albo np desperacka chęć wejścia w związek szczególnie tyczy się to facetów Undecided

Wspólny cel....ładnie powiedziane. Podoba mi się! Zapomniałeś tylko o zaufaniu Lechuuu. Jednak popieram w pełni i pozdrawiam.
Odpowiedz
07-06-2016, 12:54,
#10
RE: Czy są gdzieś jeszcze wartościowi mężczyźni?
Dokładnie tak jak wyżej. Są wartościowi faceci tylko też trafiają na jędzy z reguły. Obie strony mają ciężko. Natomiast pragnąłbym zgłębić nieco powyższe wartości. Bowiem ja podobno wartościowy jestem choć do dżentelmena mi daleko (chociaż przebłyski miewam). Czuły romantyk też ze mnie jest, a ponadto cechuję się wiernością. Bo i nie wyobrażam sobie jakoś jak można dzielić uwagę na dwoje i więcej. Chyba, że ktoś szuka przygód i jest jakoś nadmiernie pobudliwy, no ja akurat tak nie mam. Cenię sobie stabilność i spokój. Warto jednak zastanowić się nad tym czy jeśli nie jestem dżentelmenem to kwalifikuję się tutaj jako ten wartościowy czy już nie? "Czy oczekuję niemożliwego?" dokładnie takie same pytanie zadaję sobie ja w stosunku do kobiet Wink Czasami wystarczy bym był zwolennikiem równouprawnienia (tego prawdziwego) bym był tym złym bo z drugiej strony są oczekiwania typu - ja jestem ta dama i musisz mnie ze wszystkim zrozumieć a ty jesteś facetem (z założenia chyba kimś gorszym...) i ty masz wobec mnie zobowiązania... Takie same zobowiązania ma on jak i ona i tak samo powinni być dla siebie wyrozumiali. Innego podejścia ja nie toleruję no i cóż... Jestem sam Big Grin Co do tej niedojrzałości ja np. faktycznie jestem takim dużym chłopcem bardziej niż jakimś öber dojrzały super menem ale to nie znaczy, że chcę tylko seksu od dziewczyny. Tak się składa, że szukam kogoś na poważny związek. Poważny z obu stron. A czy samo to, że jestem troszkę dziecinny dyskwalifikuje mnie jako wartościowego? No i wreszcie skoro jesteśmy przy temacie seksu to co w nim złego? No dobra, nikt nie pisze, że coś jest z nim złego, ale generalnie chcę podkreślić tutaj fakt, że pragnienie bliskości jaką daje akt seksualny jest naturalnym pragnieniem mężczyzn jak i kobiet. To, że chłopak oczekuje seksu to nie jest jakieś mega zgorszenie i zło jak próbuje wmawiać wiele środowisk. Zgorszenie i zło jest wtedy jeśli faktycznie chłopak chce seksu i nic ponad to ani nie chce ani sam nie daje i co gorsza nie liczy się z wolą dziewczyny, ale dziewczęta w drugą stronę jest dokładnie tak samo. "A bo to chłopaki tylko o jednym myślo i tylko jednego chco, a dziewczyny są grzeczne, nieskazitelne..." Bzdury i to ciężkie, a nie raz na nie się natykam. Kobiety też mają swoje potrzeby i też potrafią przeholować z pewnymi rzeczami i jest to tak samo złe jak w przypadku facetów. Oczywiście to nie są żadne zarzuty z mojej strony, a wyłącznie rozwinięcie generalnie mojej myśli ^^ Celem choćby takim byście wy drogie dziewczęta starały się również nie traktować jakoś bardzo z góry facetów, ale i byście miały nadzieję, że gdzieś tam czekać może ten, którego oczekujecie albowiem różnimy się między sobą podobnie jak wy nawet jeśli są jakieś wyszukane społecznie schematy samozachowawcze dla płci, których też nie znoszę i nie trawię a wielu majątki by za nie oddało byleby z bydłem iść naprzód Wink
Nieśmiały Team Speak

[Obrazek: widgetv2.php?ip=91.121.55.41&port=34558]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum Single Relax | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS