Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Majówka w Zakopanem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A tak pozwolę sobie tutaj powiesić takie oto ogłoszenie parafialne, żeby było bardziej widoczne:

Powoli coś się tam kluje w związku z wyjazdem na majówkę w Tatry - jakby co, to odsyłam do wątku "Singlowe hobby" - "Sport" - "Kto lubi góry? Przyznawać się"Smile
Witaj Aniu ja jestem Paweł .Jeśli uzbiera się większa grupka chętnych to czemu nie
(25-02-2014, 12:56)Pawel90 napisał(a): [ -> ]Witaj Aniu ja jestem Paweł .Jeśli uzbiera się większa grupka chętnych to czemu nie

czy trzy osoby to już "większa grupka"? Jeśli tak, to już się stało WinkBig Grin
(25-02-2014, 15:05)madzik napisał(a): [ -> ]
(25-02-2014, 12:56)Pawel90 napisał(a): [ -> ]Witaj Aniu ja jestem Paweł .Jeśli uzbiera się większa grupka chętnych to czemu nie

czy trzy osoby to już "większa grupka"? Jeśli tak, to już się stało WinkBig Grin


Paweł - na razie zebrały się 3 osoby (same babySmile i bardzo chętnie zapraszamy do naszego grona - daj konkretnie znać czy jesteś na TAK.
Ktoś jeszcze chętny? Smile Bo będę chciała pokój w schronisku rezerwować.
Fajny pomysł , ja się wybieram ale w wakacje więc odpadam Smile
A jaki to jest koszt takiego wyjazdu powiedz mi Ania
(27-02-2014, 13:05)Pawel90 napisał(a): [ -> ]A jaki to jest koszt takiego wyjazdu powiedz mi Ania

Paweł - nasze plany jeszcze się klarują. Co do kosztów, to za sam nocleg w Zakopanem trzeba liczyć ok. 40-50zł. Przeskocz sobie do wątku "Kto lubi góry? Przyznawać się" Smile
Jakoś nie mogę się przemóc do tej miejscowości. Zupełnie nie trafia do mnie gwar i wyciąganie kasy od turystów. Wole spokojne miejscowości np. w Kotlinie Kłodzkiej.
Po co płacić? Zabrać najważniejsze rzeczy w plecak. Niezbędny będzie namiot, karimata i śpiwór. Znaleźć jakieś fajne miejsce i wio! Maj to już będzie ciepło Tongue
(12-03-2014, 15:34)MarcinPiQ napisał(a): [ -> ]Jakoś nie mogę się przemóc do tej miejscowości. Zupełnie nie trafia do mnie gwar i wyciąganie kasy od turystów. Wole spokojne miejscowości np. w Kotlinie Kłodzkiej.

Marcinie - jak ktoś ma hopla na punkcie Tatr, to w Polsce nie ma zmiłuj - tylko do Zakopanego trzeba jechać Smile Dla mnie Zakopane, to już właściwie tylko baza wypadowa na dalsze wycieczki w góry, a nie docelowe miejsce odpoczynku jako takie, bo fakt - spokoju to tam nie zaznasz.

Magda, Madzik - melduję, że mamy od 1 do 4 maja zarezerwowane wstępnie noclegi tutaj: http://zakobooking.pl/willa-zakowilla (do 5 kwietnia trzeba potwierdzić).
Mamy tez już pewną rezerwację pokoju w schronisku na Chochołowskiej z 2 na 3 maja.
No to można zacząć powoli się szykować Smile
Do zobaczenia!Smile
Stron: 1 2