Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Kto lubi góry? Przyznawać się:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Jeżeli są wśród Was osoby lubiące chodzić po górach i szukające w razie czego towarzystwa do wędrówek, to dajcie znać.
Góry to jedna z moich pasji i wiele razy też i sama chodziłam po górach, co - nie przeczę - ma swój urok - ale chyba jednak zdecydowanie przyjemniej jest w towarzystwieSmile.
A zatem jakby ktoś się gdzieś wybierał, to niech da znać, ja najbliższy wyjazd chyba dopiero gdzieś na maj planuję - prawdopodobnie Pieniny.

pestka

Kocham góry, szczególnie latem Smile

Góry, górki i nawet doły i dołki.
no to ja też do Waszego klubu chcę się zapisać - lubię i chodzę - może nie zdobywam jakiś wybitnych szczytów, ale nie wymiękam
Dzięki dziewczyny za odzewBig Grin No to już wiem w razie czego do kogo uderzaćWink Ale żeby było weselej, to przydaliby się też w tym towarzystwie jacyś panowie, prawda?Wink Są tu jacyś górołazi? Oczywiście inne panie też są mile widziane i nikogo nie dyskryminujemyWink
Pamiętajcie również o mnie. Chętnie się przyłączę.
witajcie wszyscy
Ania, to rozumiem, że jedziemy? Smile
Ja proponuję maj. Miejsce i trasy do uzgodnienia wspólnie.
mnie się pomysł podoba - tylko nie wymyślcie jakiś Alp, aż takim twardzielem nie jestem - Polska też piękna
Ja także alpinistką nie jestem i wydaje mi się, że polskie góry byłyby w sam raz. Może na początek nocleg w Zakopanem i wypad do Doliny Chochołowskiej - tak na początek.
Tak, Tak - może być maj!Big Grin A jak Chochołowska, to do przejścia Grześ - Rakoń - Wołowiec, albo co innego - się zobaczySmile I chociażby jeden nocleg w schronisku proponujęSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12