Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: zdrada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
jedi - wiem, że kobiety też bywają takie, to niestety działa w dwie strony. I kobiety i mężczyźni zdradzają.
(04-02-2014, 21:51)pasqda napisał(a): [ -> ]jedi - wiem, że kobiety też bywają takie, to niestety działa w dwie strony. I kobiety i mężczyźni zdradzają.

Dokładnie, przecież ci niedobrzy faceci muszą z kimś zdradzać te kobiety a z nikim innym tego nie robią jak z innymi kobietami chyba że mają inną orientację :-) i koło się zamyka.

Ostatnio znajoma napisała mi że była wierną żoną póki nie spotkała wiernego męża :-)

pestka

Jedi a zauważyłeś że jak kobieta zdradza to mówi się o niej że dziwka, a jak to robi facet to przechodzi się nad tym do porządku dziennego. Podświadomie się myśli - pewnie jego żona jest jakaś ten tego ... zaniedbana, unika sexu itd.
I po raz kolejny mamy od czynienia ze stereotypami ... niestety tak wielu ludzi sobie to tłumaczy, bo tak im wygodnie. A często jest to krzywdzące, bo różne są powody zdrady, różni ludzie i nie nam to oceniać.

Niestety w życiu już tak jest, że facet zawsze spadnie na 4 łapy, jakoś się wyliże i usprawiedliwi. Zawsze się znajdzie jakies wytłumaczenie. A kobieta ? zawsze jest winna, zła, najgorsza...

pestka

Tiaa bo to zła kobieta była jak mawiał Boguś Linda.
pestka - dokładnie tak.
Malkontentki?:-)

pestka

Oj Krzyś, trudne słowo. Muszę sprawdzić w Wikipedii co to oznacza. Big Grin
Napisałam tylko jaka jest opinia publiczna na temat kobiet i mężczyzn.
Cieszę się, że nie jesteście malkontentkami, dziewczętaSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8