Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: zdrada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
U mnie z kolei mróz dziś zelżał, tylko -8. Tongue Co to jest przy -19, nawet tego nie odczuwam. Big Grin
No wygląda na to że mrozy troszkę odpuściły Smile zobaczymy co dalej nam pogoda przyniesie.
Z tematu o zdradzie zrobiła się pogodynka :-)
To może ja nawiążę.... Bo jestem po takiej sytuacji, dość długo niby 4 lata, ale wciąż czuję, że to było wczoraj i nie wiem jak sobie z tym poradzić....
Znam małżeństwo, w którym mąż zdradza żonę od 20 lat (ona o tym wie) a ona dalej trzyma go na siłe przy sobie chociaż dał jej już do zrozumienia, że nie chce z nią być.. ciekawe jak ona sobie z tym radzi...
Tego nie rozumiem, jak może go trzymać na siłę a z drugiej strony jak facet ją zdradza przez tyle lat to albo jedna mu daje byt materialny a druga przyjemność fizyczną, jakoś ciężko mi to ogarnąć.
jedi - on ją zdradza z różnymi kobietami. No ale masz racje w tym co piszesz. Ja też niewiele z tego rozumiem, bo ja zdrady nie wybaczam, a nie trzymam kogoś na siłę.
(04-02-2014, 20:44)pasqda napisał(a): [ -> ]jedi - on ją zdradza z różnymi kobietami. No ale masz racje w tym co piszesz. Ja też niewiele z tego rozumiem, bo ja zdrady nie wybaczam, a nie trzymam kogoś na siłę.
bo zdrady nie można wybaczyć, nawet jeśli bardzo się tego pragnie, to przy każdej kłótni się to wyciągnie - przynajmniej tak by było ze mną, nie umiałabym zapomnieć. Poza tym jak odzyskać zaufanie do takiego człowieka - brr nie ma takiej możliwości chyba, że się o niczym nie wie i żyje się w błogiej nieświadomości, bo facet jest zarówno cudownym mężem, jak i kochankiem i obie niewiasty są wniebowzięte.
Z obserwacji wiem, że szczęśliwa kobieta nie jest podejrzliwa i nie szuka drugiego dna Wink
madzik - to facet - tak brzydko mówiąc - złazi z jednej i włazi na druga ? to obrzydliwe. Wierzysz, że w takiej sytuacji żadna by się nie zorientowała ?
Przepraszam jeśli kogoś urażę, niestety ale w moim związku to kobieta wychodziła z pod jednego a wchodziła pod drugiego, to nie jest obrzydliwe? Nie tylko faceci tak robią.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8