Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: zdrada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(24-01-2014, 10:45)pestka napisał(a): [ -> ]Ciekawe co ty tutaj robisz zamiast uganiać się za Belluci?

Dobre Big Grin
(24-01-2014, 10:42)Watchmen napisał(a): [ -> ]belluci bez makijażu jest i tak ładniejsza niż jakakolwiek polska kobieta z makijażem

no Watchmen - a gdzie się podziało wyczucie i takt Sad

pestka

Ledwo się chłopak zalogował a my go stłumiliśmy na dzień dobry. Może to nie naruszyło za bardzo jego psychiki Wink
(24-01-2014, 20:36)pestka napisał(a): [ -> ]Ledwo się chłopak zalogował a my go stłumiliśmy na dzień dobry. Może to nie naruszyło za bardzo jego psychiki Wink

a mamusia mi zawsze mówiła "nie lituj się nad facetami, są jak koty, zawsze spadają na cztery łapy"
da sobie radę, pozbiera się - zawsze przecież zostaje Monica Big Grin
Czy Madziu mnie czasem nie obrażasz ???
(24-01-2014, 22:55)szakalek napisał(a): [ -> ]Czy Madziu mnie czasem nie obrażasz ???

broń Boże - od każdej zasady są wyjątki - a nie jesteś wyjątkowy, chyba tak, prawda? Big Grin
Z psychologicznego punktu widzenia Huh , ta odpowiedź również nic nie wyjaśnia Huh . Broń Boże nie jestem jakiś wyjątkowy Proszę , ale zachować się potrafię Tongue , byle jak , ale zawsze się zachowuję Big Grin

pestka

Grunt to szczerość Big Grin
JESTEM SZCZERY DO BÓLU Smile A Ł A

pestka

Nie musisz się szczypać kiedy -20 za oknem.
U mnie zabójczo oślepiające słonko za oknem, będzie mrozić jak cholercia.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8