Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Jak spostrzegacie samotność ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Tak tylko trzeba mieć tą rodzinę ,ja wolę spacer np. po Budapeszcie niż siedzieć samotnie w święta w domu i rozmyślać
A nie myślałeś żeby wyjechać na singlowy pobyt-jest tutaj kilka propozycji. Ja wybrałam pobyt sylwestrowy w Starachowicach-pojadę pełna obaw ,ale chcę spróbować takiej formy spędzania czasu.
Zawsze jak ja mam obawy to wszystko kończy się znakomicie spróbuj co Ci szkodzi obawy zostaw w domu .
Chętnie wybrałbym się do Starachowic ale...za późno zajrzałem na to forum i miałem już zaplanowane tak święta jak i sylwester musiałem to załatwiać dużo wcześniej powodem są bilety lotnicze .Może będzie impreza karnawałowa np. w Krakowie to kto wie .
Tak zrobię, już pierwszy krok mam za sobą- decyzja o ,że jadę gdzieś sama.
Twoje plany też się pewnie wyklarują .
Brawo do odważnych świat należy ,najgorszy jest ten pierwszy krok ,co do moich planów ,mam nadzieje że będzie OK o ile jak ostatnio mgła na lotnisku nie pokrzyżuje moich " misternych " planów.
(25-11-2015, 19:33)solitario napisał(a): [ -> ]Brawo do odważnych świat należy ,najgorszy jest ten pierwszy krok ,co do moich planów ,mam nadzieje że będzie OK o ile jak ostatnio mgła na lotnisku nie pokrzyżuje moich " misternych " planów.

Nie boisz sie latać ? bo teraz to strach ...
?Nie boję się latać z drugiej strony latanie ma tą zaletę że jestem na miejscu bardzo szybko niejednokrotnie mniej czasu zajmuje niz jazda z jednej dzielnicy Krakowa do drugiej.
Pasqda bez obaw polecam ci ten środek lokomocji.
Wiem, że transport samolotem jest szybszy niż innymi środkami lokomocji. Leciałam samolotem kilka razy, ale teraz chyba bym sie nie odważyła.
Dlaczego nic się nie zmieniło moze kontrola jest bardziej dokładna.
Przez te wszystkie zamachy ... strach się bać.
Stron: 1 2 3 4 5 6