Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Dączam do Was bo jestem poszukiwaczem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Angel Kochani jak większość jestem singielką, dołączam do Was bo nadal poszukuję mojej drugiej połówki. Liczę na to,że ja tutaj znajdę. Na dzień dobry ślę wszystkim powitalne całuski i obiecuję, że w pieszej wolnej chwili zacznę czytać Wasze posty (sporo ich). Może znajdę coś ciekawego dla siebie, jeżeli nie to zainicjuję nowy temat na pogaduchy.Jeżeli już kogoś zainteresowałam tym krótkim wstępem, to piszcie
witaj na forumSmile
witaj Margo na forum.

co do znalezienia tu drugiej połówki to raczej jest to mało prawdopodobne.

Natomiast, jeśli będziesz aktywna i wyjdziesz między ludzi, to tam, owszem, może ją znajdziesz Smile

To forum w tym pomaga Smile
dzięki DeeDee,

widzę że masz na forum zasłużone lokum.Masz też sporo racji, mówiąc że na spotkaniach w realu można szybciej odnaleźć drugą połówkę. jestem nowa w Waszym gronie, więc czy mógłbyś mi podpowiedzieć co nie co?

Zaciekawił mnie również pewien watek na forum, ale muszę jeszcze wrócić do jego dalszej lektury.Może uda mi się wstawić swoje "trzy grosze"

i jeszcze jedno DeeDee, ciekawy dopisek na pod kreską
hej Margo,

Na początek sugerowałabym abyś skrobnęła coś w tym wątku.

Może w końcu uda się Wrocławowi uaktywnić.. swego czasu to wrocławscy forumowicze wiedli prym na naszym forum Smile

Na razie jest cisza, ale może właśnie Tobie uda się ożywić towarzystwo Smile

Pozdrawiam i miłego dzionka życzę!