Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: A może spotkanie na Śląsku lub w Małopolsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Proponuję spotkanie ludzi ze Śląska i Małopolski, liczę na jakieś zainteresowanie w tym temacie. Ponieważ ludzie mają obiekcje w temacie że Warszawa góruje, nie będziemy gorsi Smile (oczywiście mam nadzieję że nikt z Warszawy się nie obrazi)
Wbrew opinii Warszawa nie jest taka zła Smile nikt się nie obrazi. Osobiście zachęcam do takich spotkań. To szansa na poszerzenie kręgu swoich znajomych i miłe spędzenie w takim gronie wolnego czasu.
Hej, jeżeli tylko czas mi pozwoli, jestem na tak
honoraka
Proszę tylko o propozycje, gdzie byście chcieli się spotkać i w jakim terminie ja jestem otwarty, jak już się zbierze jakaś grupa sensowna to będę coś próbował organizować
trutno mi teraz cokolwiek napisać, ponieważ co drugi weekend mam zajęty. Pozdrawiam Honoratka
To nie jest żadna wiążąca propozycja, rzuciłem temat, jak się rozwinie, zobaczymy, ja się dostosuję do możliwości innych
ja również, pozdro
no chyba że się spotkamy we dwoje, jeżeli nikt inny się nie zgłosi na spotkanie Smile
to dwie osoby na spokanie już są....
Honoratka
Czekam jednak bo mam nadzieję że jeszcze się nasi zorganizująSmile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8