Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Byłbym coś napisał, ale...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
się wstydzę Rolleyes
nie wiem, czy seks nie jest zbyt osobistą sprawą, by o nim wypowiadać się publicznie.
Szczególnie wśród nas Singli, gdzie wiadomo, że z tym bywa różnie
zależy co się pisze Wink
Myślę że o seksie można rozmawiać ale kulturalnie i dojrzale Smile a co nam z tego wyjdzie to czas pokaże Smile
Myślę, że jeśli ktoś ma jakiś problem a szczególnie odnoszący się do płci przeciwnej może na forum otrzymać pomoc.
Nie wstydzę się, ale tak publicznie to raczej nie ;-)
Najlepiej w małej w grupie, z osobami które choć trochę się zna.
Nie sądzę, aby portal był dobrym miejscem do udzielania rad w tym zakresie. Z sexu mam satysfakcję tylko z partnerką, która dobrze znam i robimy to nie pierwszy raz. Bycie singlem nie wyklucza tego typu znajomosci. Wszelkie tzw. szybkie numerki, oprócz chwilowej ekscytacji nie pozostawiają żadnej satysfakcji, ani posmaku jak głebokie taniny w czerwonym wytrawnym winie.
A co sądzicie o seksie singielki z żonatym facetem?

Wiera

(24-11-2011, 14:33)zenia napisał(a): [ -> ]A co sądzicie o seksie singielki z żonatym facetem?

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Od pełnej akceptacji do określeń bardziej dosadnych i wulgarnych. Dzisiaj Ty zabierasz komuś męża, jutro ktoś Tobie. To oczywiste. Generalnie, nie ma powszechnej akceptacji dla takich zachowań i raczej nie będzie.Cool
(24-11-2011, 14:33)zenia napisał(a): [ -> ]A co sądzicie o seksie singielki z żonatym facetem?

Temu mężowi trzeba powiedzieć żeby wracał do żonki, a nie szalał. I dziś ty zabierzesz jakiejś kobiecie męża/faceta a jutro zabierze ci inna.

A nazywać można różnie, jak kto woli Wink
"I dziś ty zabierzesz jakiejś kobiecie męża/faceta a jutro zabierze ci inna." - dobre Smile
Co się sieje to się zbiera.... jedna wielka prawda
Stron: 1 2 3 4