Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Fajne cytaty i powiedzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Np, ja lubię i żyję pod hasłami, "do tańca i różańca" " w życiu trzeba wszystkiego spróbować aby wiedzieć z czego zrezygnować"
ja bardzo lubię cytaty z różnych tekstów piosenek, które nierzadko są moimi życiowymi mottami, np "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym". Dzieki temu wiem,że zawsze muszę walczyć do końca o coś, co jest dla mnie ważne. Mam jeszcze inny ważny cytat: "Nie trać wiary w marzenia, tyle jest do stracenia"
Hej.
A ja, coś z innej beczki.

"Jeśli ktoś jest zbyt wielki do rzeczy małych, jest zwykle zbyt mały do rzeczy wielkich."

Pozdrawiam.
A ja raczej coś z filozofów i Biblii np. kiedyś w moim życiu panowało hasło
"Vanitas vanitatum et omnia vanitas" czyli "Marność nad marnościami i wszystko marność" a teraz to co mam w opisie "Adeat invito ne quis discedere amore" co znaczy "Nie śmiej odchodzić ( nie odchodź ), gdy spotka cię odmowa miłości"
ło matko, ale żeście uderzyli w poważne tony Nuda

ja zapodam optymistycznie hasło na dziś:

ALWAYS LOOK AT THE BRIGHT SIDE OF LIFE!! (fuiu fiu, fiu fiu fiu fiu fiu fiu)

i wszyscy trazem!!!!!
Przepraszam ja już tak mam ale cholernie lubię łacińskie sentencjeBig Grin
O to tak jak bohater pewnych powieści, które bardzo lubię. Mam na myśli "Jeżycjadę "M.Musierowicz. Do dziś chętnie czytam te książki i jest tam wiele mądrości, także dużo łacińskich sentencji Smile

A tak wogóle, to nie masz za co przepraszać. Każdy lubi to, co lubi Smile ja nie przepraszam za swoje pasje Wink
to przepraszam to z takim lekkim przekąsemWink
hasło na dziś specjalnie dla donkrynia Smile

"Carpe diem quam minimum credula postero"
No no, widzę, że Donkryniu to ma powodzenie na tym forum, tak się rozkręcił chłopak Smile
Stron: 1 2 3