Forum dla Singli i Samotnych

Pełna wersja: Sporty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie sporty lubicie? Ja siatkówkę, tenis stołowy i ziemny i jeśli to sport to pływanie
pływanie, siatkówkę, lubię też jeździć na nartach
Uwielbiam piłkę nożną i to nie tylko w telewizji ale także na boisku Smile
Mały przegląd na http://liga.pl/ Smile
Lenka dołaczaj do nas w realu Big Grin
A ja od kilku lat uprawiam nową dziedzinę sportu - latającą turystykę. Bardzo ucieszyło mnie dawno temu, że można samolotami podróżować taniej niż koleją. Najfajniejsze było na początku latanie tanimi lotami do Paryża, Amsterdamu czy Londynu na 1 dzień, czy noc. Nabiegałam się i nazwiedzałam, nogi bolały, ale było super. Np. kiedyś specjalnie na Sylwestra. Potem wybierałam dalsze kierunki: Rzym, Barcelona, Madryt. To jest niesamowite poczucie wolności. Teraz myślę o lataniu dalej, chociaż to już trochę droższe. I tak tańsze i mniej czasochłonne niż pociąg czy samochód.
Jeśli chodzi o uprawianie to zdecydowanie piłka nożna natomiast oglądam z zamiłowaniem żużel
A ostatnio złapałem bakcyla na squasha. Ciekawy sport, zapewnia od groma ruchu i ma dosyć proste zasady. Odbijanie piłki od ściany jest fajną rozrywką Wink.
Ja najbardziej lubię leżenie synchroniczne Wink
(19-02-2014, 22:08)pasqda napisał(a): [ -> ]Ja najbardziej lubię leżenie synchroniczne Wink

Czasem też lubię poleżeć. Wolisz styl brzuszny, boczny z podparciem głowy na ramieniu czy może klasycznie na plecach ? Big Grin
no i erotomani gawędziarze opanowali temat
Stron: 1 2